Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fiataloknak nem ciki közösségi...

Fiataloknak nem ciki közösségi médiázni (fb, inst, msn, tiktok), amikor az újabban a nyugdíjasok szórakozása lett?

Figyelt kérdés
Hol van az újítás? Hová lett az igényesség? Régebben ami eljutott az öregekhez, azt a fiatalok automatikusan már nem használták többet. Ilyen lenne most az okostelefon.

2023. ápr. 18. 10:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem feltétlenül igaz, legalábbis az okostelefonos példád.

Egyébként a közösségi médiánál maradva..

Aki visszatekint egy kicsit, az észreveszi, hogy x évenként vándorolnak a userek. Először volt az FB (csak a példa kedvéért), aztán amikor megjelentek a tanárok, szülők.. hopp Instagram

Majd ott is megtörtént ugyanez, így jött a TikTok (illetve előtte pár alternatívája)

Valószínűleg most még várat magára a következő vándorlás, mert nincs olyan platform, ami megfelelő alapot adna ekkora felhasználó tömegnek, úgy hogy közben minden igényt kielégít. A TikTok egy aranybánya volt, mindent egyesített kb, amit az elődei tudtak, ugyanakkor innen nehéz túl lépni.



Az okostelefonra példa pedig inkább a nyomógombos-okostelefon, de az meg simán csak annyi volt, hogy nem voltak nyitottak az új dolgokra, illetve nem tudták használni azt. A közösségi medianal is mindig van egy réteg, aki lemarad, mert örül, hogy pl a Facebookot meg tudta tanulni, nem még 3 másikat.

2023. ápr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%

Mert egyelőre nincs új level az internetnél, nem is lesz mert ez már maga a virtuális tér és egyhamar ez nem fog "kimenni a divatból" csak mert a boomerek is felértek hozzá.

Én azt vettem észre, hogy pl Facebook már a fiatal generáció körében elég népszerűtlen, szinte csak messengerre használják, a megosztásokra ott a Tik Tok, Insta amiket még nem leptek még el úgy a boomerek mint a Facebookot.

2023. ápr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Ez megint csak egy hülye vitaindító kérdés. Semmi értelme nincs.
2023. ápr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%

pffff

Nem azért jön ki új dolog, mert ciki, ha más is használja.

Amúgy amerikában már vagy 5 éve ciki a tiktok, messenger, helyette snapchat van.

Itt azért nem népszerű, mert nincs igény a közvetlenebb beszélgetésre.

2023. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik médium, egyik szolgáltatás, sőt szinte semmi sincs korosztályhoz kötve. Pl. 50-60 évesek is hordanak pólót, farmert, akkor te most csakazértis öltönyben jársz? Ha átvesznek szófordulatokat, akkor inkább te mész vissza 50 évet? Talán meglep, de ezt az oldalt sem csak 20 év körüliek használják, én sem ez a korosztály vagyok, bár még nem "boomer". Most elmész? Ez a hozzáállás nevetséges.
2023. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Msn?????
2023. ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

"Fiataloknak nem ciki közösségi médiázni"

Nem.


"amikor az újabban a nyugdíjasok szórakozása lett?"

Pláne nem.

2023. ápr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Fiataloknak nem ciki szinházba menni), amikor az a nyugdíjasok szórakozása?


Fiataloknak nem ciki társasházban élni, amikor ott nyugdíjasok is laknak?


Fiataloknak nem ciki közösségi fürdökbe menni, amikor az a nyugdíjasok szórakozása?


(Csak, hogy lásd, én is tudok hülyeségeket kérdezni!)

2023. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Az igen, amerikában már akkor ciki volt a Tiktok, amikor elindult?
2023. ápr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem pont ellenkezőleg, a Snapchat egy lejárt lemez, kb 2015-ben láttam utoljára, hogy használta valaki.

Ellenben a Tik Tok pörög jelenleg a legjobban mint közösségi platform Amerikában főleg.

2023. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!