Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tapasztaljátok, országos...

Hogy tapasztaljátok, országos szinten mennyire rosszabb a Yettel lefedettsége a Telekoménál?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 18. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom, a telekom milyen, de a yettel egyre rosszabb.
2023. ápr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod a kérdésre a választ akkor miért válaszolsz rá?
2023. ápr. 18. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Közel azonos, mivel az LTE 800 hálózatukat közösen használjám.


De nem hiszem, hogy itt bárkinek lenne releváns tapasztalata. Kevés ember járkál az ország teljes területén 2 sim kártyával azt figyelve, hogy melyik szolgáltatónál jobb a lefedettség.

2023. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is foglalkoztat. Először azt hittem a telefonon rossz. Most van új, és ugyanúgy rosszalkodik. Fura, hogy mindkét telefonnál a repülőgép mód be-kikapcsolása megoldja. Persze lakott területen kívül sosincs netem.
2023. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Yetteltől átmentem a Telekomhoz épp az általam vélt gyenge hálózat miatt. Jó döntés volt. Amennyire felemelték a Yettelnél az árakat annyira gyenge lett a szolgáltatásuk.
2023. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!