Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile 8,9%-kal megemelte a...

T-mobile 8,9%-kal megemelte a 30GB mobilinternet díját, Telenor Hipernet Pro-ra váltáson gondolkodom, milyen a Telenor Hipernet országos lefedettsége?

Figyelt kérdés
Sokat utazom, ezért a hordozható mobilinternetre van szükségem laptophoz. T-mobile a 30 GB-os 9180Ft-ost megszünteti és nagy kegyesen ad ugyanennyi adatforgalmat 10ezerért. Közel 9% áremelés! Erre mondják, hogy "rablás fényes nappal"...

2017. máj. 21. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy csak akkor szünteti meg ha kilépsz ebből a tarifából. Amig használod , addig ez van. Tehát már újakat nem lehet kötni ebbe.
2017. máj. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tmob-csomagok mind hulladékok nekem még 3G sem volt sokszor náluk,és átmentem a telenorhoz sokkal jobb árban ,30 gb 8300 forint,plussz van náluk hirdozható wifi router is aminél 100gb-ot kapsz ,a napokban hiztak be egy olyan csomagot ami előfizus és 6000 ft a korlátlan 4g-net .Ne gondolkozz a pofátlan tmob azt hiszi mindent benyelnek az emberek,hát nem.
2017. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A régi csomagot egyszerűen egy idő után szépen kivezetik, na azt nem akarom megvárni, inkább már most elbúcsúzok tőlük. Öregem, +8,9%, hülye lennék náluk maradni.

Telenor ajánlatokat megnézem.

2017. máj. 21. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!