Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ár-érték arányban melyik cég...

Ár-érték arányban melyik cég gyártja a legdrágább telefonokat?

Figyelt kérdés
Tehát nem feltétlen a ténylegesen legdrágább telefonra vagyok kíváncsi, hanem hogy melyik gyártó kínálja a legkevesebbet az árért cserébe.
2023. ápr. 19. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Csúcskategóriában Sony, Xiaomi

Középkategóriában Samsung

2023. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Apple
2023. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Applinger nyomja a szahart, ha kell, ha nem.
2023. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Apple
2023. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1. Én is a SONY-ra gondoltam elsőnek. Mocskos mód drágák és ahhoz képest nem egy extra. A Xiaomi szerintem jó ár-érték arányú. A Samsung bár nem éppen a legolcsóbb, de vannak nála rosszabb vételek is. Például egy középkategóriás SONY vagy szintén a középkategóriában az Iphone SE. Samsungnál legalább kapsz 5 évnyi frissítést, az is felviszi az árát. Az Applere is csak azt tudom mondani mint a Samsungra hogy szintén nem olcsók, de legalább megkapod mindenből a lehető legjobbat. Ugye kivétel az Se.


Szóval szerintem a SONY és az Iphone SE.

2023. ápr. 19. 21:46
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Iphone SE egyedüli piaci szereplő alternatíva nélkül, ráadásul az egyik legerősebb telefonról beszélünk. Mivel elég kis felbontást kell meghajtania annak a csúcs SoC-nak ami benne van.

Szóval egy olyan terméket hülyeség megnevezni rossz ár/értékűnek, ami eleve rétegkészülék.

Ugye kis méretűből csak az van a középkategóriában.

2023. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Mi a kérdés? :D

Mert amit kiírtál az értelmezhetetlen....

Azt kérdezed hogy melyik telefonnak a legrosszabb az ár-érték aránya, vagy azt, hogy melyik nominálisan a legdrágább, értsd a legnagyobb szám szerepel az árcédulán. A másodikra a válasz a samsung flip meg a fold ami a legdrágább. (asszem, most nem nézek utána)

Az elsőre nincs jó válasz, mert az egy szubjektív dolog, hogy neked mi mennyit ér meg.

2023. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Az iPhone biztos, hogy nem, mert értékéhez képest túl drága. Én a Samsungot mondanám.
2023. ápr. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 NTBS ***** válasza:
26%
Samsung.
2023. ápr. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Na ez jó kis teszt volt. Senki nem értette meg a 7-est. :D Értő olvasás nulla.

A kérdés értelmetlen ebben a formában. Fogadok a kérdező sem tudja pontosan mit akart kérdezni. Leírni pedig végképp nem tudta.

2023. ápr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!