Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha 3 csík jelent meg az...

Ha 3 csík jelent meg az iPhone x képernyő szélén miután elejtettem, azt mindenképp cserélni kell?

Figyelt kérdés
El tudom képzelni mennyibe kerülhet egy kijelző csere, úgyhogy sokkot kaptam. 2 lila és egy zöld csík van a képernyő szélén, nagyon zavaró, nem tudom így használni a telefont…
2023. ápr. 20. 09:11
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Hat ha tudom hogy eleve csak 3-4 évig támogatja az Apple(vagy mi a szösz) akkor eleve nem veszem meg ennyiért baszki…

Vagy szerintetek normális hogy egy szegény országban 300ezres telefont majd 2 év múlva cserelem az iPhone 19 mega giga pro-ra ami 700k?? Örülök ha ti ilyen gazdagok vagytok


Akkor legközelebb megveszem a legolcsóbbat csak sajnos utálom az androidot…


Én a követhető 10 évben simán használni akarom ezt az x-et

2023. ápr. 20. 20:30
 22/34 anonim ***** válasza:
75%

"Hat ha tudom hogy eleve csak 3-4 évig támogatja az Apple(vagy mi a szösz) akkor eleve nem veszem meg ennyiért baszki…"



2017 szeptemberi telefon az X. Idén lesz 6 éves, jövőre meg 7. Ez nem 3-4 év. Ráadásul attól, mert nem lesz rajta a legfrissebb iOS, még van 1-2 éve, az általad használt appoktól függően.


"Vagy szerintetek normális hogy egy szegény országban 300ezres telefont majd 2 év múlva cserelem az iPhone 19 mega giga pro-ra ami 700k?? Örülök ha ti ilyen gazdagok vagytok"


Kezdem azt érezni, hogy ez egy troll kérdés.


"Akkor legközelebb megveszem a legolcsóbbat csak sajnos utálom az androidot…"


Az olcsó droidos telefonokon a legtöbbször még csak nem is az akutális Android van és sokszor meg sem kapja, később sem. A már használható olcsóbb telefonok nagy része is max 1-2 évig támogatott. Persze Androidon kevésbé probléma az, ott az appok jellemzően sokkal régebbi verziókat is támogatnak.


"Én a követhető 10 évben simán használni akarom ezt az x-et"


Ok, használd, senki sem fog az utadba állni.

2023. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

#22

Jellemzően az ismeretlen márkák (iHunt, Navon, iLike, stb) nem biztosítanak semmilyen frissítést, és Android 8 vagy 9-el érkeznek 1-2 Gb ram, 16/32gb rom társaságában és egy ótvar gyenge 4 magos MT/ST procival.

Elvileg a legtöbb app megelégszik Android 5.1-el is, de persze a népszerűbb/komolyabb appok már újabb Androidot igényelnek.

2023. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Miért kéne?
2023. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél, de egy mai 30-40 ezres androidos legolcsóbb telefonok, teljesítményben sehol nincsenek a mostani telefonokhoz. Az az X után óriási visszalépés, valószínüleg hamar meggondolnád magad. A +10 év használat meg vicc, lehet tényleg troll vagy. iPhone X-et max akkor fogunk látni valakinél 10 év múlva, ha félévente veszi ki a fiókból pár napra.
2023. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

"5 éve van meg és ezzel tervezek meghalni"


"Én a követhető 10 évben simán használni akarom ezt az x-et"


Nem sok időt adsz magadnak.

:(

2023. ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyértelmű fizikai sérülés. csakis a kijelző komplett cseréjével javítható.


Mivel az apple korlátozta, és hibaüzenetekkel traktál, emiatt én csak eredeti kijelzőt javasolnék. Kivéve akkor, ha a szerviz 100% garanciát tud vállalni arra, hogy meg tudják kerülni a nem eredeti apple alkatrész használatából adódó hibaüzenet megjelenését.

2023. ápr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

#27

Nekem nem mutat semmi üzenetet, pedig GSM cserélte. Asszem vagy átkell másolni az adatokat a régi kijezőről az újra, vagy egy kis alkatrészt kell a régiről az újra forrasztani. Nyilván ha nincs megfelelő szerszám, akkor ismeretlen alkatrészként fog megjelenni. Működni működik, de sokat levesz az értékéből.

2023. ápr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Nem troll kérdés

Jelenleg ott tartok hogy nem tudom menteni sem az iCloudba a dolgaimat mert pár hónapja megtelt a memória a sok screenshot miatt

Nekem nincs szivem egy ilyen drága telefont csak 3-4 évig használni.

4 eve vettem, előtte az iPhone 6ot is sokáig használtam…

Én tényleg ezt 10 évig meg akartam tartani


De ha azt mondjatok hogy teljes képernyő csere 100ezer forintért, akkor hagyom leragasztva és aldom az eget hogy a szélén van nem a közepén

2023. ápr. 22. 21:00
 30/34 A kérdező kommentje:

23, ebből a hsz-bol egy szót nem értettem, mondtam hogy elektronikai, informatikai analfabéta vagyok


Mikor az előző telefonról atváltottam erre, akkor is belehaltam mire mindent leszerveztem a mentésekhez mert szorongó vagyok.

2023. ápr. 22. 21:02
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!