Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha 3 csík jelent meg az...

Ha 3 csík jelent meg az iPhone x képernyő szélén miután elejtettem, azt mindenképp cserélni kell?

Figyelt kérdés
El tudom képzelni mennyibe kerülhet egy kijelző csere, úgyhogy sokkot kaptam. 2 lila és egy zöld csík van a képernyő szélén, nagyon zavaró, nem tudom így használni a telefont…
2023. ápr. 20. 09:11
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"Jelenleg ott tartok hogy nem tudom menteni sem az iCloudba a dolgaimat mert pár hónapja megtelt a memória a sok screenshot miatt"


De nem lenne opció az, hogy akkor legalább átmenetileg bővíted az iCloud tárhelyedet apró pénzért?

2023. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Asszem 900 fr volt egy hónapban, csak 2 bankkártyám van és amiről a telefont fizettem azt már nem használtam és lement róla a maradék pénz pár hónapja

Azota írja ki hogy megtelt a tárhely és nem működik az iCloud

Ugye ez nem megterhelő a telefonnak?!

Jelenleg nem is érdekel, mert ahogy mondtam nem akarok telefont cserélni, csak azon aggódok hogy egyszer csak leáll az egész telefon a megtelt tárhely miatt… És ugye akkor nem lesznek mentve a képeim, meg semmi más…

Most ezen aggódom, nem tudom ilyet csinálhat e…..


25ezer képen van, 10 évnyi emlék, ennyit képtelenség máshol tárolni csak telefonban


Gondoltam online képtárhelyben de az is mennyi idő míg feltölti meg nem tudom mennyire biztonságos….


Képtelen vagyok ilyen informatikai dolgokkal foglalkozni mert szorongó vagyok és felek hogy egyszercsak minden torlodik

2023. ápr. 26. 20:12
 33/34 A kérdező kommentje:

Főleg ha androidra valtanek az a tortúra… uram isten…

Mikor a 6rol xre cseréltem is sírtam közben a sok teendő miatt…

2023. ápr. 26. 20:13
 34/34 anonim ***** válasza:

"Asszem 900 fr volt egy hónapban, csak 2 bankkártyám van és amiről a telefont fizettem azt már nem használtam és lement róla a maradék pénz pár hónapja"


De akkor miért nem adod meg az aktuálisan használt kártyád adatait? Fizesd arról.


"Mikor a 6rol xre cseréltem is sírtam közben a sok teendő miatt…"


De istenem, mi az a sok teendő? :D Az iCloud fiókod megmarad a váltástól függetlenül is, de az új telefon tartalmait már érdemes lenne ilyenkor egy másik felhőszolgáltatónál tárolni, pl. a Googlenél. Nekem is hiába van iPhone telefonom jelenleg, Google felhőtárhelyt használok, mert ez minden operációs rendszeren működik, amit használok/használtam: Windowson, Androidon, iOS-en.


"Képtelen vagyok ilyen informatikai dolgokkal foglalkozni mert szorongó vagyok és felek hogy egyszercsak minden torlodik"


Nem fogsz törölni, de komolyan nincs a családban vagy a baráti körödben egy olyan ember, aki egy kicsikét is ért ehhez és tud személyesen segíteni? Kb. totál hétköznapi dolgokon aggódsz, amiket 2 perc megoldani.

2023. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!