Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung telefon csak néha...

Samsung telefon csak néha jelzi ki ha üzenetet kapok, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Be van kapcsolva az értesítes.Nem jut eszembe 10 percenként megnyitni a messengert.

#telefon #üzenet #Messenger #értesítés #A10 #𖡼.𖤣𖥧𖡼.𖤣𖥧𖡼.𖤣𖥧𖡼.𖤣𖥧
2023. ápr. 20. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a telefon hibája hanem a messengeré, ilyen sza...r. Nekem is gyakran csak akkor jelez ha épp megnéztem, közben már rég megjött az üzenet, ráadásul nekem az órámra is küldi.

Szinte hetente panaszkodik itt rá valaki.

2023. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is sokszor van ez, pedig nem Samsungot használunk, tuti a messenger kaka.
2023. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a messenger mikor jelezte normálisan és időben az értesítéseket? (mert szerintem kb. soha)


Szóval ez nem a telefon hibája, hanem a fosbúké.


Esetleg ha tudod, állítsd be, hogy szabadon futhasson a háttérben, ná záródjon be, ha "nem használod"


Samunál nem tudom pontosan hol, de vagy az akkubeállításoknál, vagy az alkalmazásbeállításoknál kell keresni.

2023. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az app beállítasoknál tiltsd le az akkumulátor-kímélő üzemmódot (minden instant messaging appra)
2023. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az alábbi megoldásokat javaslom, amiket érdemes kipróbálni:


1. Ellenőrizd, hogy a telefonodon van-e frissítés, amely orvosolja az értesítési problémákat.


2. Engedélyezd, hogy a Messenger alkalmazás megkapja az értesítéseket. Az Android telefonon ezt a következő helyen találod: Beállítások > Alkalmazások > Messenger > Értesítések engedélyezése.


3. Ellenőrizd, hogy a telefonodon van-e a Nem Zavar mód bekapcsolva, és ha igen, akkor kapcsold ki.


4. Távolítsd el a Messenger alkalmazást és telepítsd újra.


5. Ellenőrizd, hogy a Messenger alkalmazás használatának megengedett az értesítések küldése vagy az üzenetekben, hogy az értesítések be vannak-e kapcsolva.


Ha ezek a módszerek nem segítenek megoldani az értesítési problémát, javaslom, hogy vedd fel a kapcsolatot a Samsung mobilszolgáltatóval, vagy a Messenger alkalmazás támogatásával.

2023. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!