Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung honnan tudja SIM...

A Samsung honnan tudja SIM kártya, és net nélkül, hogy hol vagyok?

Figyelt kérdés

Az imént állítottam gyári alaphelyzetbe a Galaxy A53-as készülékemet, és egyből Magyarul írta ki az "Üdvözöljük" szöveget. Meg a telefon összességében Magyar volt, magyarul jelent meg a "Kikapcsolás", "Újraindítás", "Segélyhívás" is. De ez hogy lehetséges? A gyári visszaállítás esetén mindennek törlődnie kellett volna, vagy nem? Visszaáll arra a nyelvre, amelyen legutóbb volt használva a készülék?

Eladás előtt van a készülék, de így, hogy tudja, hogy milyen nyelven volt a visszaállítás előtt, már kételkedem, mivel ennyi erővel más adatokat is megjegyezhetett a telefon az előző életéből. A SIM kártya ki volt véve belőle, mindkettő, és netre nem csatlakozott.


2023. ápr. 21. 20:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy ha mondjuk más országban lennék, akkor azon a nyelven jelentek volna meg ezek a dolgok?
2023. ápr. 21. 20:23
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
A tartózkodási helyet be tudja mérni net és kártya nélkül is, én a Google térképet is úgy használom, nem kell hozzá. Meg mivel nálunk forgalmazták (feltételezem, hogy itt vetted), akkor alapból úgy állítják be a készüléket, hogy az adott ország legyen az elsődleges.
2023. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A GPS-hez nem kell se net, se mobilhalozat.
2023. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Így már értem.

Igen, Magyarországon vásároltam a MediaMarkt-ben. Csak mivel IPhone-ra gyűjtök, ezt szeretném eladni.

2023. ápr. 21. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Mikor először kapcsoltad be akkor is magyar volt? Ha igen, akkor már a gyárban úgy lett beállítva, hogy magyarul induljon. Amúgy az A53 teljesen jó telefon, nem értem minek akarod lecserélni.
2023. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

“ Amúgy az A53 teljesen jó telefon, nem értem minek akarod lecserélni.”


Lehet neked jó, de ha Almát szeretne, minek akarod lebeszélni?

2023. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

És kiléptél a google fiókodból?


Ha nem, akkor hiába resetelted, az FRP lock miatt nem fogja tudni használni az új tulaj.

2023. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg inkább a celladatokból tudta meg, hogy hol van a telefon. Tehát vészhívás sim nélkül is mehet, azaz látja a mobilhálózatokat, tud adatokat szerezni abból is.
2023. ápr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!