Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen agresszív a...

Miért ilyen agresszív a Google alkalmazás? És mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Lecseréltem gyári verzióra és másnap mikor bekapcsoltam az internetet, magától nekiállt letölteni. A letöltést azonnal bezártam, majd mikor már nem használtam az internetet és a hívás+sms funkciót, repülőgép üzemmódba tettem a telefont. Amikor ismét bekapcsoltam az internetet, ismét nekiállt letölteni. Ugyanezt megtette még egy alkalommal. És ekkor teszem fel a kérdést.

Hogyan lehet kiiktatni végleg? Mert sosem használom, hanem Cheome-ot nyitom meg és ott egyébként is elérhető a google kereső.

Huawei P8 Lite telefonom van, android.



2023. ápr. 23. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Az ugye meg van, hogy az egész Android a Google szolgáltatásaira épül? Azaz a rendszer része,és esetleg ha nem naprakész egyes funkciók nem vagy hibásan működhetnek? Akkor azért nyikognal itt... Na ezért frissül időnként automatikusan, kényszerítve....
2023. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Én a beállításokban letiltottam az alkalmazást.
2023. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
66%

Van egy olyan dolog is, hogy telefont újratelepítjük, minden jó, gyors, nekünk pedig a telefon nem is kell másra, mint telefonálni, meg még pár dologra esetleg.

Akkor jön a Play játék, letölt minden szart és a telefon elkezd undorítóan akadozni.

Ezért csináltam egy régebbi telefonomnál, hogy a Google-fiókba még csak be sem jelentkeztem, APK-ból raktam fel pár dolgot és végeztünk. Meg le is kellett tiltani, ha jól emlékszem.

2023. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Amint saját rendszert használsz, megszűnik ez a probléma.
2023. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2-es és 3-as!


4-es! Megszűnik akkor is a probléma, ha 3-ashoz hasonlóan cselekszem. És ez a könnyebb mód.

2023. ápr. 30. 10:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!