Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez nem rohadtul...

Szerintetek ez nem rohadtul ijesztő már?

Figyelt kérdés

Tegnap délután váltottam pár szót telefonon apámmal a feleségem telefonjáról, mert az enyém töltőn volt. Mesélte, hogy vett elektromos fűnyírőt, arról beszélgettünk.

Ma reggel az ÉN telefonomon elkezdtek sorjázni az elektromos fűnyíró reklámok.

- nem tudtam hogy fog venni, soha nem kerestem rá előzetesen

- én lakásban élek, nincs kertem, tehát kerti gépekre sem szoktam keresni

- nem is az én telefonomról hívtam


Évek óta tudom, hogy minden létező módon letapogatnak, de ez akkor is ijesztő már, hogy akkor is hallgatnak amikor nem is használom a telefont.

Gondoltam rá, hogy kijelentkezek mindenhonnan, de úgy meg kb élhetetlen. De akkor is zavaró már.



2023. ápr. 23. 11:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Átállíthatod a reklámoknál hogy releváns vagy random találatokat kapj.

A randomra legalább a fűnyíró helyett jön az erekciónövelő, meg az elhízás elleni reklám.

Üdv a való világban.

2023. ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szirty ***** válasza:
77%
Ez a téma volt már itt párszor...
2023. ápr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Átállítod a hangbevitel nyelvét kínaira és meg van oldva.
2023. ápr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
De, rohadtul ijesztő... Teszteld azért valaki mással, más semleges témával, akkor is dob-e olyan reklámokat. Pl. bicikli, csillár, cumi, bármi.
2023. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
33%

Ha igaz lenne, sem ijesztő, esetleg bosszantó lehetne. De ez marhaság szerintem és mintha régebben is láttam volna itt ezt a kérdést.

Van ezen az oldalon legalább egy üldözési mániás kérdező, akinek rettegés az élete, az is szokott alakítani ilyeneket.

De ha igaz lenne, akkor is lehetséges, hogy apád kattintgatott a Facebookon és mivel te is ott vagy a kapcsolatai között, téged is megtaláltak.

De leginkább hülyeség az egész:

[link]

2023. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Üldözési mániát kiáltasz, de közben magabiztosan állítod az ellenkezőjét arra alapozva, hogy "technikailag nem bizonyított". Bocs, akkor konteós vagyok, de ezek nagyon gyenge cáfolatok, amit a cikk ír.

Pár éve ugyanez volt, amikor targetáltan kaptam a Spar akciós termékeit, aztán csak kiderült, hogy a Mastercard eladta az adatokat a Facebook-nak.


Ja, apámnak nincs Facebookja.

2023. ápr. 23. 21:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok. Ha igaz is, nem kizárt, hogy benne van a szerződésben amit automatikusan leokéztunk, és esetleg csak adott szavak mintázatát keresi, nem biztos, hogy klasszikus értelemben lehallgatnak. Ha így van, az előző tippem nem volt jó, de gyakoribb szavakkal esélyes lehet. Engem nem zavarna.
2023. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Manapság már teljesen megszokott. Ijesztő az, amikor csak gondolok egy adott termékre, nem beszélek róla, nem keresek rá, majd egyszer csak megjelenik róla egy hirdetés. Nyilván véletlen egybeesés, de na..
2023. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Igen, nagyon durva dolgok vannak, én pl. a párommal beszéltem a Zsóri fürdőről, és mikor fingottam egyet, pont olyan szaga volt. :)
2023. ápr. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A technikai részletekbe inkább most ne menjünk bele, mert reggelig itt ülnénk. A felhasználó az adataival "fizet" azért, hogy ""ingyenesen"" használja a szoftvert.. Ez így működik. Aki elfogadja elfogadja, aki nem, az törölje a Google (és társainál) létrehozott fiókjait.


Egyébként a Google fiókodban lekérheted a rólad tárolt hang-, és egyéb anyagokat az adatvédelem fülön. Jó csemegézést. :)

2023. ápr. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!