Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lesz ha nem hosszabbítom a...

Mi lesz ha nem hosszabbítom a szerződést?

Figyelt kérdés

Van egy elég magas összegű havidíjas csomagom az egyik szolgáltatónál

Nem tudom hogy hosszabbítsam-e a szerződést vagy hagyjam határozatlanul. Nem szeretek kötve lenni de tudom, hogy valami hátránnyal is járhat ez. De milyen hátránnyal?


(Vodafone)


2023. ápr. 24. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak hagyod, a havidíjat ugyanannyi marad. Ha lejárt a szerzodesed, választható alacsonyabb havidíjat is
2023. ápr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
állj át feltöltős kártyára, azt csak egyszer kell fizetni egy évben.
2023. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Az a baj, hogy nekem az kevés xD

Semmi bajom nincs az előfizuval, csak érdekel hogy lehet-e valami nagy hátránya, hogy nem hosszabbítok szerződést

2023. ápr. 24. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 14 éve nincs szerződésem. Eddig nem volt belőle semmi.
2023. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet, mert a szolgáltató is csak a határozott szerződés idejére köteles az árakat garantálni. Dönthet úgy, hogy megemeli a tarifát pl. duplájára, de nekem is futott már így tarifám plusz évekig és semmi nem történt, csak hívogatnak, hogy kiemelt ügyfél vagy, vegyél már másik tarifát, kösd már le magad plusz 2 évre, vegyél már kedvezményesen telefont.
2023. ápr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!