Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerződés újrakötés vagy...

Szerződés újrakötés vagy hosszabbítás?

Figyelt kérdés

T-mobile Like 50 díjcsomagom van, melyet 2011. októberében kötöttem. Azóta elég szépen megváltoztak a feltételek. Az eddigi 3 szám 0ft-os percdíjjal hívható 100 óra erejéig, most már csak 3 órára változott. Az előfizetés ára is jócskán megugrott, valamint a percdíj is 15/25 helyett 19/29 lett.


A kérdésem az volna, hogy ha nekem lejár ősszel, akkor a régi feltételekkel fogom tudni meghosszabbítani a szerződést? Vagy teljesen új szerződéskötésnek minősül és az új feltételekkel fogom csak megkapni az előfizetést?


Köszönöm.



2013. márc. 18. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell megújítanod. Hűség nélkül is használhatod a csomagodat, de ha újat akarsz kötni, már nem kötnek rá, csak az aktuális csomagokkal.
2013. márc. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Addig még változik sok minden..a két év az nagyon jónak tűnik, de már három hónap után is savanyú lehet a szőlő...


Arra vigyázz, hogy ne telefonon intézd a megrendelésed, csak személyesen valamelyik pontban...előtte tájékozódj.

Eddig úgy volt, hogy nem szóltak, ha lejárt a hűség, (sokan el is felejtik) hanem ment az új tarifával...


Természetesen új szerződést köss...de várd meg a lejárat napját mindenképp..és nézd meg mik az új feltételek..most keményednek.


szerintem.

2013. márc. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos elég rosszak az új feltételek. Drágult is az előfizetés, percdíjak is nőttek 4 Ft-tal, valamint 100 óra helyett már csupán 3 óra van 0 Ft-os percdíjjal.

Az a baj, hogy valóban újra kell kötni, mivel ez egy főiskolások/egyetemistáknak szánt díjcsomag és 2 év lejárta után ellenőrzik, hogy van e még hallgatói jogviszonyom. Ha van, akkor gondolom újra megköthetem 2 évre.

Bár ilyen feltételek mellett is még ez a legkedvezőbb, de azért nem mindegy sajnos, hogy 3 óra vagy 100 óra van 0 Ft-os percdíjjal.


Na és közben bejött a Like 300, ami a régi feltételekkel van.(15/25, 100 óra..stb.) ..de az meg már 2690Ft.


Nekem ezzel a Like 50 díjcsommal sose volt 2000 Ft-nál több a havidíjam, mivel az a 3 szám akiket 0 Ft-ért hívtam, ők tették ki a jó részét. Kérdés, hogy 3 órával megoldható-e .. :)

2013. márc. 19. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!