Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi ideig elég 1 GB mobilne...

Mennyi ideig elég 1 GB mobilnet? Pl, 1 Giga Maraton, telefonon csak 1 oldal megnyitva, néha kérdezgetve, válaszolva itt,a gyakorikérdéseken, . Ez van csak megnyitva a Chromban,

Figyelt kérdés

2023. ápr. 24. 08:27
 1/8 Szirty ***** válasza:
90%

A telefonod kijelzi a napi adatforgalmat szerintem.

- Használod egy napig ahogy azt leírtad.

- Megnézed a napi adatforgalmat


Az adatokból kiszámolod hogy általad meghatározott idő alatt mekkora forgalom jön össze illetve adott keret meddig elég. Szorzás, osztás kell hozzá.


Nyilván nem lesz tűpontos adat, de szerintem sokkal pontosabb lesz mint ha itt blöfföljük meg.

2023. ápr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem sokáig 1 GB volt előfizetve. Otthon és munkahelyen van wifi, autóval jártam, így ott sem használtam, tehát igazából tényleg csak a legritkább esetben nyitottam meg, úgy, hogy akkor még a facebook, messenger nem is fogyasztotta az adatkeretet. Hát 80%-ban épp elég volt egy hónapig, máskor csak 1-2 nap maradtam net nélkül a havi váltás előtt. De volt olyan is, amikor már a hónap felénél elfogyott. Többször voltam kellemetlen helyzetben is emiatt, hogy út közben kellett volna. Én igazán nem használom sokat, de nekem nem volt elég az 1 GB.
2023. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Nálam havi 4 GB van, nálam az a koronáig épp elég volt, néha sok is, most már inkább túl sok. Még korábban azt hiszem, hogy 5 GB-okat töltöttem fel Dominóról, és az is sokáig elég volt, csak egy idő után már nem érte meg annyira.


1 GB... Egy mobilos oldlabetöltés 50-100 kB (szerveroldali rendernél, mint pl. a Gyakori) + 50 kB per kép. Egy fotó 1-1,5 MB. Egy videó 25-50-80 MB/perc, minőségtől függően.

Ha 5 db oldalbetöltés 1 MB, akkor lehet számolgatni.

2023. ápr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Btw vegyél Maraton 5 GB-ot, sokkal jobban megéri. Plusz havi 1x kapsz a Telekom appban 50 MB-ot + Domino Szerdák + 3000 Ft feltöltésnél is kapsz ingyen netet. Dominóban nagyon jó kedvezmények vannak, csak direkt úgy van kitalálva, hogy sokat kelljen velük szöszölni, mint a hipermarketeknél. A profitmarzs megmarad, mert a többség nem vesz igénybe, aki árérzékeny, az meg szöszöl majd vele.
2023. ápr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez lenne az?


[link]

[link]

2023. ápr. 24. 10:23
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

a gyakorikerdesek nagyon szopja az adatkeretet :)

Egy szarás alatt elpattintok 100-200 MB-t

2023. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
#3: a reklámok miatt nem 100 kB egy oldalbetöltés, hanem simán lehet 10 MB is
2023. ápr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen rájöttem, mert biztos azetz is, mert reklam van,

Meg mindig manuál8san kell frissiteni, újratölteni és azis fogyassza, gondolom.

2023. ápr. 24. 17:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!