Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Társadalmilag nagyon gáz, ha...

Társadalmilag nagyon gáz, ha én inkább a nyomógombos telefonokat kedvelem?

Figyelt kérdés

Valahogy megbízhatóbbnak érzem őket, és nem szeretnék váltani, csak mert jelenleg más a divat.

szóval szerintetek lenéznének vele?



#Nyomógombos telefon használata 2023-ban, társadalmilag.
2023. ápr. 24. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a gáz, hogy te ezen a vackon rugózol folyton. Lefogadom, hogy az alábbi kérdések zömét is te írtad.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=nyom%C3%B3g..

2023. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Ez kb. olyan, mintha valami ócska ponyvát, vagy gyerekkönyvet olvasnál nyilvánosan, nem hiszem, hogy túl komoly benyomást vet rád, hiába jönnek mindjárt páran, hogy ők mérnökök, meg professzorok, mégis ilyet használnak (és nem is valami modernebb darabot). Le is pontoznak, gondolom. Pár esetben ugyan indokolt lehet, de nem ez a jellemző. Azt üzeni számomra, hogy neki túl bonyolult / paranoiás / "gyakran kell tölteni" - persze nem tenné energiatakarékos módba... és konnektorral is csak hetente találkozik...
2023. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
A telefon nem társadalmi kérdés, ilyen szempontból nincs jelentösége. LEgfeljebb annyit mutat másoknak, hogy elég maradi tipus vagy.
2023. ápr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Ha azt szeretnéd használni, akkor használd azt!
2023. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Szirty ***** válasza:
56%

"...persze nem tenné energiatakarékos módba..."


Na az energiatakarékos mód a mobiloknál az aztán atom hatékony :D

2023. ápr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 Telefontól is függ, az 5 éves Samsungom maximális energiatakarékosság (korlátozott funkcionalitás) és 98% töltöttség mellett több mint 7 napot ígér. Persze ha kb. annyit használom, mintha nyomógombos lenne... valamit valamiért.
2023. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Szirty ***** válasza:

"...98% töltöttség mellett több mint 7 napot ígér."


Jó hát ígérettel a padlás is tele van. Most kipróbáltam a céges telefonon. Bekapcsoltam az ultra erős akku kímélőt és 50% töltöttség mellett 242 óra 38 perc hátralevő üzemidőt ígér.

Esélytelen.

Új korában teljesen feltöltve úgy hogy appokat nem futtattam, net, BT, adatforgalom, GPS kikapcsolva (csak telefonálás) ment 10 napot legtöbbet. (mondjuk az a 10 nap is becsületére vált)

2023. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Hintalow ***** válasza:
100%
Társadalmilag a lőtèri kutyát sem èrdekli 😁
2023. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor legyen csak 5 nap, szerintem az sem rossz.
2023. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

senkit nem pontoztam le, az nem rám vall.

2023. ápr. 24. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!