Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hulye vagyok ha minden evben...

Hulye vagyok ha minden evben megveszem az uj samsungot vagy az uj iphonet?

Figyelt kérdés
Nem tudom, nekem valahogy mind a ketto OS bejon, az android meg az ios is, az egyik evben samsungot veszek, a masik evben iphone-t, nem a legolcsobb mulatsag, ezert nincs kocsim, de valamit valamiert igazam van?

2023. ápr. 24. 20:09
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
egyebkent nem annyira draga ha a trade in-t hasznalom, egy evben sokkal tobbet felre lehet rakni,
2023. ápr. 24. 20:14
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az vagy. Legalább valahol laksz?
2023. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Persze
2023. ápr. 24. 20:18
 4/31 anonim ***** válasza:
74%
Nem unod meg naponta feltenni ezeket a buta telefonos kerdeseket?Arra koltod a penzedet amire akarod,senkit se erdekel
2023. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
ez az elso kerdesem gyakorin, nem tudtam mashol megkerdezni.
2023. ápr. 24. 20:22
 6/31 meszike91 ***** válasza:
100%
Én 4 évig kihúzom egy felső középkategóriás telefonnal. Olcsóbb így. Meg nincs is szükségem többre.
2023. ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Igazabol nekem sincs szuksegem minden evben a legujabbra, de ez ahh egy nagyon jo erzes ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2023. ápr. 24. 20:29
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha megteheted miert ne venned meg ha nem kell mas pl kocsi, egy kocsira tobbet ra lehet kolteni evente
2023. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
50%

Nem feltétlenül hülyeség minden évben megvenni az új Samsungot vagy iPhone-t, ha ezek az eszközök fontosak a mindennapi életedben és szereted a legújabb technológiákat használni. Azonban, érdemes átgondolni, hogy mennyire van szükséged az új telefonra és mennyire fontos számodra, hogy mindig a legújabb verziót használd.


Ha minden évben megvásárolsz egy új telefont, az hosszú távon jelentős költséget jelenthet, és lehet, hogy az összeg, amit ezekre költesz, más dologra is elkölthető lenne. Érdemes figyelembe venni azokat az előnyöket és hátrányokat, amiket az új telefon használata jelenthet a számodra, és azokat az alternatívákat, amiket az adott összegből meg lehet vásárolni.


Ha úgy döntesz, hogy minden évben megvásárolsz egy új telefont, fontos, hogy gondosan átgondold a vásárlás előtt, és ne csak azért vásárolj, mert az új verzió kijött. Érdemes alaposan megvizsgálni az új funkcionalitásokat és jellemzőket, és eldönteni, hogy valóban szükséged van-e rájuk.

2023. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez a te döntésed, hogy ez a hobbid, akkor ez a hobbid. Ha te, a saját pénzedből tudod fedezni, akkor okés.


Hogyha veszel új telefont, akkor a régivel mit csinálsz? Legalább eladod használtan, ha még működik? Mert ha a régi működik és csak kidobod a kukába, akkor az nem túl okos döntés.

2023. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!