Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A westend aluljaro gsm boltban...

A westend aluljaro gsm boltban 4 ezer egy uvegfolia. Mi a fsz kerul annyiba rajta? Azert mentem nem Mediamarktba mert en nem tudom kicserélni

Figyelt kérdés
En vettem meg megis lehuzva erzem kb magam
2023. ápr. 25. 14:18
1 2
 1/20 anonim válasza:
0%
inflatio
2023. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Berendeltél volna Aliról egy 5db-os csomagot 2 ezerért és felrakod magadnak. Ha igénybe veszel egy szolgáltatást az nyilvánvalóan drágább lesz, nem értem mit vagy felháborodva.
2023. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
hallod báttya, egy gyros tal meg 3000.
2023. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%

Én Kínából rendeltem 6 darabot 2000-ért, kb 4 éve. Most tartok az utolsó darabnál, de lassan már a telefont is le kéne cserélni, úgyhogy többet erre már nem veszek.


Manapság ugye már a kisértékű rendelésekre is kell vámot fizetni, szóval nem biztos, hogy így is megéri Kínából rendelni, főleg hogy 1-2 hónapot várhatsz rá. Biztos találsz olyan webshopot, ahol max 1000ft-ért adnak egy fóliát.


A felrakástól szerintem nem kell félni, nekem mindegyik simán ment. Az aluljárós GSM-ben se egy képzett eladó van, lehet az első munkanapján voltál ott. Kendőt is mellékelnek a csomagolásban általában, amivel zsír- és pormentesre kell törölni a képernyőt, majd ráhelyezni a fóliát egyenesen. Érdemes takarítás/szellőztetés után csinálni, hogy több időd legyen, mielőtt rászáll valami por a megtisztított képernyőre.

2023. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Koszi hogy irtatok. Nekem ez spec 4 oranyi fizum (kozszfera , diplomaval, segito szakma…), szoval legkozelebb szerintem 10 ev mulva megyek. Fizikailag nem vagyok kepes felrakni ezert kertem segitseget, de legutobb ez 1000 ft volt evy masik boltban ami bezart mar
2023. ápr. 25. 14:37
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

#5: menj el árufeltöltőnek, többet fogsz keresni.

vagy rakj fel kijelzőfóliákat, azzal is keresel ennyit :)

2023. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a media marktban is ott az okospult, szerintem simán felrakja neked, ha megkéred.
2023. ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármelyik ismerősödet megkéred felrakja neked simán.
2023. ápr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszi a MediaMarktos tippet. Ez jo ötlet.

Komolyan ugy… bant 😂 ha nem lettem volna ennyire faradt-agyhalott szerintem megkoszonom az jnfot es kifordulok a boltbol….

2023. ápr. 25. 15:06
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Szegény üzlettulajdonosnak ki kell termelnie a bérleti díjat, rezsit, az alkalmazott bérét, na meg a szlovák rendszámos bmw-nek a törlesztőjét. :D
2023. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!