Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell visszaállitani,a...

Hogyan kell visszaállitani,a Damsung Galaxy A53as telón,hogy ne mindne alkalommal az asztali képernyőt mutassa?

Figyelt kérdés
Folxton kézileg kell átállítanom hol kell beállítani,hogy mindenhol NE asztali hanen mobil nézete legyen a képernyőnek?

2023. ápr. 26. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy mivan?
2023. ápr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mármint netezés közben vagy hogy?
2023. ápr. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen netes felületen.Van egy olyna beállítás,hogy asztali nézet jobb felül 3 függöleges ponton belül.

Hog,an tudom beállítani hogy állandósuljon, hogy NE asztali képet hanem mobilnézetet mutasson (nagyobb közelebbi kép)

2023. ápr. 27. 12:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül se írd meg melyik app. De amúgy ezt menüben kell beállítani,akkor mindig az lesz az elsődleges.
2023. ápr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom mire gondolsz ez nem app kétdése,de akkor se tudnám azért nem írtam..

Olyan,hogy menű, nincsen max beállítások

2023. ápr. 28. 15:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt írtad netezés alatt van gond, böngésző nevét kérdeztem. Beállításokban akkor vagy nem tudom.
2023. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legnagyobb baj hogy a kérdező képtelen egy értelmes mondatot leírni, szóval így nehéz lesz segíteni.
2023. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Google
2023. ápr. 29. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!