Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért maradt buborékos az...

Miért maradt buborékos az üvegfólia?

Figyelt kérdés

Mindent úgy csináltam a felhelyezésnél, ahogy le lett írva, meg ahogy a YouTube-on láttam.


Mégis olyan ronda, buborékos. Pedig már levettem vagy háromszor és újratettem.

Mindjárt kivágom a kukába az egészet, annyira félidegesített.


Hogy néz ki ez a telefon így?


2023. ápr. 28. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Rosszul helyezted fel vagy meg van görbülve a telefon.
2023. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van rajta egy kis hiba mutatok képet.
2023. ápr. 28. 17:58
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a hiba befolyásolja az üvegfóliát?

2023. ápr. 28. 18:00
 4/6 A kérdező kommentje:

Olyan csúnya így a telefon :(

Kidobjam az üvegfóliát, vagy van értelme így használni?

2023. ápr. 28. 18:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert felhelyezéskor pici apró porszemcsék kerültek a fólia és kijelző közé.
2023. ápr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pro tip: telefont kint hagyva engedj forró vizet a fürdőszobában, míg szó szerint egy gőzkocka az egész (csukott ajtóval persze), várd meg, hogy leüljön, akkor pattanj ki a telefonért, pormentes szobát varázsoltál, már csak egy minőségi, tiszta mikroszálas szemüvegtörlő kell, mert amit adnak a védőfóliához, az csak akkor jó, ha tényleg nincs más. Egy másik szemüvegtörlővel meg egy LCD tisztító sprayből egy kijelző közepére dobott kis pöttyel le is zsírtalaníthatod (erre nem jó a kicsi, legfeljebb első szétkenéshez lehet praktikus).
2023. ápr. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!