Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan vegyem rá anyukámat...

Hogyan vegyem rá anyukámat hogy beleegyezen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék venni magamnak egy új okostelefont.

De anyukám elégé ellenzi.Apukám viszont beleegyezett.

Most egy Ulefone Note 8 telefonom van ami már nagyon lassú.

Nem tölti be az oldalakat, egy csómó alkalmazásal nem kompatibilis,

nagyon rosszul fotóz.Ugyhogy úgy döntöttem ideje lenne venni egy újat.

Kinéztem magamnak a Huawei Nova Y61-et ami nagyon tetszik és ki is tudom fizetni. Anyukám nem tudom miért nem engedi. Nem neki kénne megvennie.

Hogyan győzem meg hogy szükségem van rá?

Kérlek segítsetek!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. ápr. 29. 11:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

És még milyen hibái vannak?

Anni mint pl a Blaupunkt SM-02 nek?

2023. ápr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha ki tudod fizetni egyedül, van spórolt pénzed, akkor egyszerűen menj el és vedd meg, vagy rendeld meg online. Csak a kártyát kell átpakolnod, nem hinném, hogy egy telóvásárláshoz okvetlen kéne szülő. Anyukád talán nem is veszi észre a különbséget.
2023. ápr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, az Ulefone készülékkel mi csinálnál legszívesebben?
2023. ápr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Mi lenne ha az Ulefone telefont:

- Rátenni a konvektorra egész éjszakára jó forró, de ügyelj arra, hogy ne gyújtsd fel a házat.

- Adb programmal elszúrni.

- Mindenféle root appot ráteszel és megpróbálod kirootolni, ha sikerül.

- Lemeríted és be a fiók mélyére 1 évre

- Eladod.

2023. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem túl sok köze van a kérdésnek a kategóriához, ez inkább egy családi probléma. De ha már itt vagyunk, akkor hadd javasoljam azt, hogy ahelyett a Huawei helyett keress bármi mást. A Huawei telefonokat kerülni kell a Google hiány miatt (kivéve, ha pontosan tudod, hogy ez mivel jár, de merem feltételezni, hogy nem).
2023. ápr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

A régi telefonnal nem tudom mihez kezdjek. Eladni szerintem nem tudnám.

Azon kivül amiket leírtam, még nagyon kevés a tárhely, nagyon gyorsan lemerül.Pl:ha 100%-ra feltöltöm max 1,5 óráig bírja vagy még addig sem.

Van amikor kidob az alkalmazásokból, néha magától kikapcsol,pedig nincs lemerülve. Szóval kizárt dolog hogy eltudjam adni.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2023. ápr. 29. 12:25
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Vedd már meg aztot a telefont mit szórakozol.
2023. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
A Google szolgáltatások hiánya miatt ne vegyél Huawei mobilt, természetesen rá lehet hackelni, de így sem garantált, hogy minden rendesen fog működni.
2023. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

Ha hívnak akkor 5mp múlva kinyomod,majd csak belátják hogy rossz.

De hagyd azt a vackot, ugyanolyan semmitérő mint a tiéd.ha van telekom előfizetésetek akkor 63e körül van a magic 5 lite,ez ennyiért nagyon jó vétel most.

2023. ápr. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg van a saját pénzed az adott telefonra, akkor mire vársz kérdező? Miért nem veszed meg? Menj el és vedd meg! Legyél önálló!
2023. ápr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!