Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Küldhet a munkáltató az...

Küldhet a munkáltató az alkalmazottnak a beleegyezése nélkül rendszeresen sms-eket?

Figyelt kérdés
A munkahely, ahol dolgozom, rendszeresen sms-eket küldözget a privát számomra a beleegyezésem nélkül. Az sms tartalma nem reklám, hanem az egyik rendszer valamilyen modulhibáját közli velem, amihez nekem semmi közöm, nem én fejlesztem, nem én tartom karban, nem is férek hozzá. Már szóltam, hogy vegyenek le, de a válasz az volt, hogy majd egyszer... Azóta szóltam többször is, semmi nem történt. Mit tehetek, azon kívül, hogy belenyugszom, hogy naponta 2-3-szor megkapom ugyanazt az smst?

2012. márc. 28. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
tiltod a számot amiről jön, ha a téged érintő más számról megy akkor nem is gáz. Gondolom automata.
2012. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adott számot le lehet tiltani a mobilszolgáltatónál. Csak be kell menni a szolgáltatóhoz.
2012. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor utána fogok nézni, hogyan lehet letiltatni egy számot a vodánál.
2012. márc. 29. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!