Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom visszafordítani a...

Hogy tudom visszafordítani a névjegyzékemet Iphone 13-ban?

Figyelt kérdés
Mivel simről nem tudtam beolvastatni a névjegyeket, így gmail-ra másoltam át a névjegyeket, de szinten mindent megfordított. Ami eddig úgy volt hogy Szabó Mónika most Mónika Szabó lett, vagy Főnök privát az privát főnök. Hogyan tudom ezeket visszaállítani normálisan ahogy voltak eredetileg?
2023. máj. 6. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
beállítások azon belül kontaktok menü és ott a rendezés és kinézés menü sorokat állítsd utó, családi sorrendre.
2023. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ugyan az marad
2023. máj. 6. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahogy 1-es írja. Ezen kivül más állítási mód nincs.


Nyiss meg egy kontaktot és nézd meg hogy a nevek hol vannak, melyik rubrikába vannak írva és aszerint próbáld rendeztetni.

Mivel SIM-ről egy régi telefonról lettek áthelyezve, nem biztos, hogy a vezetéknél a vezetéknév rubrikába került, mert a régi telefonnak más volt a rendszere, lehet nem is tudta az újfajta szabványokat ami szerint egy kontakt el van mentve.

Ha összekeveredtek a vezetéknekek, utónevek, akkor bizony jön a manuális munka: át kell írkálni őket.

2023. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Samsung A52s 5G volt ezelőtt.

Manuálisan telefonban kell átítni vagy gmail fiókban is megtudom oldani számítógépen?

2023. máj. 6. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, annak nem kellett volna összekevernie a kontaktokat....

Igen, gmail fiókban is meg lehet csinálni.

De ha ott fent vannak, akkor miért a SIM-el vacakolsz?

Szinktonizáld a gmail fiókot az iPhone-al és meglesznek a kontaktok rendesen.

2023. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én úgy csináltam, hogy a simről nem látta a telefon a számokat így átmásoltam gmailra. Nos ekkor fordult meg az egész. Mivel Samsungot használtam Iphone előtt így teljesen új nekem minden. Nem tudom szinkronizáltam vagy nem.
2023. máj. 6. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!