Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri rootolni a telefonomat?...

Megéri rootolni a telefonomat? Járhat ez visszafordíthatatlan következményekkel?

Figyelt kérdés

Sony Ericsson Live with walkmanre szeretnék telepíteni mobile bravia enginet és megabasst.

A telefonon hivatalos android 4.0.4 van.

Ezeket találtam hozzá:

root: [link]

megabass: [link]

bravia engine: [link]

Az első linknél képen elvileg van unroot gomb, de ez teljesen visszaállítja a gyári garanciális állapotot? és unroot után működni fognak a telepített funkciók? nem probléma hogy 4.0 van fent nem 2.3?

Ha valaki nagyon vágja leírná nekem hogyan csináljam pontosan, mire vigyázzak stb.? (angolt nem tanultam, nem értek mindent, a fordító pedig megbízhatatlan)

előre is köszi ha valaki rám szán néhány percét:)



2012. júl. 10. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Megéri, és visszafordítható. A megabass és a bravia engine felesleges, hülyeség.
2012. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megéri, de ezzel nem fogod sűrűn rootolni az ICS-t...


Csak 2.3-at lehet vele, de abból is csak a .62-nél régebbi buildszámú szoftvert...

2012. júl. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát igen ez is kérdés volt, valaki tud ICS-hez progit?
2012. júl. 13. 01:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs ics-hez egyelőre.


Csak az van, ha flashtool-al visszateszel egy korábbi 2.3-as romot aminek a buildszám végződése .62-nél régebbi.

Azt rootolod és utána az itt a második módszer szerint frissíted ics-re.


[link]

2012. júl. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!