Meddig bírja? Xd

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés, de!kíváncsi vagyok, hogy kivel történt ilyen.

Elég jól össze törtem a telefonomat, üveg fólia nem volt rajta, hogy annak legyen baja. Pár üveg darab ki is esett belőle, azokon a helyeken kicsit elszíneződött ilyen sárgássá. Egy ideig sajnos nem tudok új telót venni. Valyon mennyi ideig képes húzni ha ilyen? Valamivel ideiglenesen meg tudom védeni hogy ne repedjen jobban meg ne potyogjon ki belőle több üveg? Még az ujjamat is vágja kicsit az üveg. Rakjak rá fóliát?



2023. máj. 7. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Meddig bírja?"

5 perc és 5 év közé saccolom. Ugye érted.

2023. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 hát persze xd

Ez ilyen tudja a ***om.

Nincsen nekem most tartalék telóm tehát ezzel kéne el lennem amíg bírja. Csak kellemetlen használni, hogy szetvagja az ujjam :)

2023. máj. 7. 12:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerinted honnan tudjuk? Erre magad is rájöhettél volna, hogy lehetetlen megsaccolni.
2023. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!