Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az érdemi különbség eközött...

Mi az érdemi különbség eközött a két Realme készülék között, ha ugyanaz az áruk?

Figyelt kérdés
Realme C55 8 GB/256 , Realme 10 8 GB/128 GB .. az áruk pont ugyanaz, csak a C55 nagyobb tárhellyel bír. Totál nem vágom a mobilpiacot, de pont ez az árkategória amit keresek. Miért van két ugyanolyan árú készüléke egy gyártónak? Elmagyaráznátok melyik milyen? Egyik sem 5g-s, a tárhely nekem nem fontos, 128 gb-t sem használtam ki soha. Érdemes ezek közül bármelyik megvételre?

2023. máj. 7. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem ugyanaz csak más a chip, kijelző mérete, kijelző típusa, tárhely típusa.5g nélkül elég drágák.
2023. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

Tényleg ennyire nehéz használni az árukereső összehasonlító funkcióját?

Rakat tologban különböznek

2023. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2: Ezzel most azt akartad mondani, hogy az okostelefonok világa annyira jelentéktelenül érdemtelen a szóra, hogy nem kell megkérdezni senkit, nincsenek is "hozzáértők", akik tudnának mondani valamit a témáról, felhívni a figyelmet érdekességekre? Akik behatóbban ezzel foglalkoznak, tech csatornájuk van azok sarlatán hazudozó ingyenélők, mert csak meg kell nézni két táblázatot. Nem találtam összehasonlító elemzést ezekeről, de szerinted, ha majd készül ilyen, azt hülyék csinálják hülyéknek. És hazugság az egész?

Vagy csak egy kétségbeesetten keserű kisember vagy, aki okoskodni és oktatni akar, de nem tud? Neked már tényleg teljesen szétcsúszott minden? Átmenjünk a lelki cuccos rovatba?

Amúgy te melyiket ajánlod és miért?

2023. máj. 7. 16:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán jók a Realme telefonok? Nemrég hallottam először a márkáról.
2023. máj. 7. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Jók persze,mint bármelyik másik kínai márka.
2023. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Kettes: mennyire gondoltad komolyan, hogy valakinek, aki nem ért hozzá, két chip-típus a neve alapján mond valamit?
2023. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!