Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért váltanak ilyen gyakran...

Miért váltanak ilyen gyakran az emberek telefont?

Figyelt kérdés
Az egyik családtagom is augusztusban vett egy iPhone 13-at, azt mondta hogy 2 év múlva vált plusz egy ismerősöm is egy pár hete vett egy 2022-es iPhone SE telefont és ő is kb. 2 évente leváltja a telefonját, én is tavaly vettem, mert sajnos nagyon lassú volt meg kevés volt a tárhelye az előző telefonoknak, de én szerintem még pár évig elleszek ezzel a telefonnal

2023. máj. 8. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban az akku miatt, mert az 2 év alatt elhasználódik annyira, hogy 2 óra használattól lemerül. Sajnos egy ideje házilag nem lehet akkut cserélni, szervizbe meg nem éri meg vinni, inkább vesz az ember újat. De ennek remélem hamarosan vége és visszahozzákna házilag cserélhető akkus telefonokat. Addig még elvagyok a hamarosan 3 éves telómmal és egy powerbankkal.
2023. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Vegyetek ti is valami szar középkategóriás budget huaweit mint én tettem 5 éve. Egy töltéssel ha nem nyomkodom egész nap simán kihúz két napot, és minden faszán működik rajta. 😂😂😂
2023. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Passz.

2 telóm van, az egyik 6 éves, és még minimum ennyit tervezek vele, a másik munka telefon, az 6 hónapos.

Hűséges típus vagyok, ha valamivel elégedett vagyok, nem cserélem le, mert a másik újabb, menőbb.

2023. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Nem mindenki 250 nettot keres egy gyarban robotolva, mint te.

Ne foglalkozz másokkal és sokkal boldogabb ember leszel!

2023. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van akit sokat hivnak
2023. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3G,4G,5G,ha folyton elavultat vesz az ember akkor kénytelen 2 évente cserélni.vagy megunja hogy lassú a 0,5-1 giga ram, gyenge chip miatt stb..

Annyi sok szar kacatot eladtak még a szolgáltatók is hogy őrület..

2023. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem elavultat vettem, 2011-ben még nem is létezett 4G amikor vettem egy wifis modemet. Tökéletesen működik, csak úgy kell vadászni a 3G-t mint a 2000-es években a wifit. Budapesten még szórványosan be-bejön néha, főleg a turisták által nagyon látogatott helyeken, de vidéken már semmi. Vodafone a szolgáltató.
2023. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van aki meg 7 évente cserél, nem vagyunk egyformák.

Én átlag 4 évente cserélek telefont, de általában csak "jó ajánlat" esetén. Értsd pl. céges felszámoláskor a 3-4 évvel ezelőtti felsőkategóriát megvettem 20ezerért meg ilyenek.

2023. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Húúúú... jó kérdés. Nem tudom.
2023. máj. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Morzsi007 ***** válasza:
63%

Vannak, akik sportot űznek ebből. Karácsonykor besétálnak egy szolgáltatóhoz és meglepik magukat egy új telefonnal. 2 év hűségidőt kell aláírni, részletre könnyebben hozzájutnak aztán 2 ev múlva újra.

Idővel lassul, főleg az olcsóbb kategóriánál érezhető jobban, hogy a hardver már kevés az újabb szoftvereknek, op. rendszernek, és folyamatosan gyengül az aksi a mobilokban, ez a másik oka a cserének. Én 3-5 évente szoktam cserélni, most 3 éves telefonomnak az aksija nem bír annyit, mint új korában, de mivel munkaidő alatt megoldom a töltést, így teljesen kiszolgál egész nap bőven.

2023. máj. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!