Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung GT-S5230. Leesik a...

Samsung GT-S5230. Leesik a hátlapja. Ötlet, hogy ne essen le?

Figyelt kérdés

2023. máj. 12. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Elsődlegesen azt kellene megnézni, hogy a hátlapot tartó pántok rendesen beleilleszkednek-e az azt tartó sínbe/mélyedésbe. Ha valami kosz miatt ez nem működik, akkor ki kell takarítani.


Ha el lenne törve/vetemedve, akkor meg szigetelőszalaggal rözíthető.

2023. máj. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
kétoldalú ragasztó?
2023. máj. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1. Köszi. Nincs eltörve és nem piszkos, de egy kicsit el van "hajolva", "görbülve", nagyon kicsit, de éppen annyira, hogy ne passzoljon.

A szigetelőszalaggal hogy lehetne megoldani? Körbetekerni vagy keresztbe? Úgy elég 🤔 lenne, nem?

2023. máj. 12. 14:50
 4/12 A kérdező kommentje:
#2. Köszi. Azt megnézem, hogy belül összeér-e 2 felület.
2023. máj. 12. 14:52
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#3: "A szigetelőszalaggal hogy lehetne megoldani? Körbetekerni vagy keresztbe?"

Úgy, hogy minél nagyobb felületen rögzítse a hátlapot a készülék oldalához - illetve mivel a képernyőnek van elől "keretje", így a készülék elejéhez - úgy, hogy ne fedjen el gombokat, csatlakozókat, vagy a kamerát.

2023. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5. Nem megoldható szigetelőszalaggal. Bal oldalán felül a hangerőszabályzó gombok és az akkumulátortöltő bemenete van, jobb oldalán alul a billentyűzár gomb, az alatt a fényképezőé, alatta 2 "lyuk", azokról nem tudom, hogy mik, talán hangszóró.

Kijelző alján 3 gomb, felül hangszóró.

A hátlapon bal oldalon a kamera.

Tehát vízszintesen és függőlegesen sem lehetne végighúzni a telefonon a szigetelőszalagot.


Jelenleg egy erős gumi van rajta, így nem pottyan le a hátlapja, de reméltem, hogy igényesebben meg lehet oldani.

2023. máj. 14. 16:52
 7/12 puritan ***** válasza:

Cellux.

Időnként cserélni kell.


Igényesebb megoldás egy új telefon. Ez már elég muzeális darab. Van vagy 15 éves.

2023. máj. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Van másik telefonom (okostelefon). 🙂 Csak mostanában újra elővettem ezt a kis Samsungot, ezt IS használom.
2023. máj. 16. 06:57
 9/12 anonim válasza:

Volt szerencsém S5230-ashoz... alig bírt ki fél évet, panelhibás volt.

Szoftveresen nem (volt) rossz egyébként, csak sokszor alig érzékelte az érintést a panel.

febr. 1. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Úgy emlékszem, hogy 2011 körül lett ez véve. Szerintem nagyon jól bírja. A hátlapot megoldottam. Azóta is használom néhány dologra.
febr. 3. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!