Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinyithatós telefonom van, és...

Kinyithatós telefonom van, és ha kinyitom automatikusan felveszi a hívást. Hogy lehetne beállítani hogy ne vegye fel rögtön ha kinyitom?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 19:29
 1/5 anonim válasza:
84%
a beállításokba ha belépsz akkor elvileg van olyan h hivány hívásbeállítás és elvileg ott lesz
2008. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez telefon tipusonként eltérő, nem írtad milyen telefonod van.

Az enyém egy 6650-es Nokia, leírom ebben hol van hátha segít:

Beállítások-Tell.beállít-Általános-Külső kijelző-Hívásfog.fedél kinyit.-val (Igen/Nem)

Valami hasonló helyen próbálkozz.

(Nekem bejön ha felveszi a kinyitással.)

2008. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a funkciónak az a neve, hogy "aktív flip".

sztem ilyen néven keresd a telenonmenüben.

amikor nekem is kinyithatós volt, nagyon nem szerettem ezt, mert néha előfordul, hogy automatikusan el kell/el akarunk utasitani egy hivást. és elég ciki úgy kinyomni, hogy előtte felveszed...

2008. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
BEÁLLÍTÁSOK-TELEFONBEÁLLTÁS-FEDÉLBEÁLLÍTÁS KI-HIVÁSFOGADÁS HOZZÁRENDELÉSE-BÁRMELY GOMBRA / ÁLTALÁBAN HIVÁSÍNDÍTÁS GOMB/
2008. dec. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
NEKEM SAMSUNG VAN, AKTIV FEDÉL A NEVE
2009. júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!