Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez igaz amit mondanak a...

Ez igaz amit mondanak a youtube kommentekben?

Figyelt kérdés

itt a kép: [link]


Én soha nem tapasztalom, hogy gyorsan lemerülne a telefonom. Ha sokat használom akkor is kibír 1 napot, csak este dugom fel tölteni.


Lehet csak nem használom eleget.



2023. máj. 15. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Az aksi valóban kisebb az Androidhoz képest de túlzás ez a komment
2023. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Igen.


-iPhone-ban keves a ram is, androidban tobb.

-iPhone-ban kisebb az akksi, az androidos telefonokba sokkal jobbat, nagyobbat tesznek.


Jol irta, hogy "hiaba van gyors telefonod ha lemerul hamar" vagy valami ilyesmit irt, szerintem igaza van.


Az iPhone lett a legnagyobb lehuzas 2023-ban, draga is meg az akksi se jo benne.


Akinek van valamennyi esze es nem tudja eldonteni hogy az iphone vagy az android jobb, csak nezzen ra a reszletekre, hogy miben mennyi ram van, milyen nagy az akksija. Egy 50 ezres teloban nagyobb akksi van.

2023. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
briliiánsan érvel a kommentelő! :D Köszönjük meg neki hogy a fideszre szavazott azzal 3-4 agysejtjével ami van neki.
2023. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Ugyanez igaz a 2-esre is! :D
2023. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
A komment nem a tiédről szól, szóval nem értem mit foglalkozol vele. Az egész kérdésnek nem látom az értelmét.
2023. máj. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem unod már ezeket a kérdéseket? Keressél már valami értelmes elfoglaltságot. Már rég kinőttünk ezekből a gyerekes android vs ios hülyeségből.
2023. máj. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

2-es vagyok


Legalabb az okosabb reteg nem pontozott le.

2023. máj. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Morzsi007 ***** válasza:
17%

Még, ha troll kérdés is, megint az iphone-t szapulja valaki.

Igen, kisebb az aksi bennük, de az Apple telefonok fogyasztanak a legkevesebbett, ezt a sok birka nem tudja, akik hasonlókat ír, a másik a RAM. Az androidbos flagshipekbe azért pakolnak több memóriàt és akkora akkumulátort, hogy tudja tartani a versenyt az iphone-okkal. Ezt sokan tudják, de sokan meg nem és egy olyan ember, aki nézegeti az Iphone-okat, mert kipróbálná, elolvas egy ilyen kommentet és már nem is akar venni. Napi szinten jön valami apple fikázó vagy erre utaló kérdés.

De még nincs is nyári szünet. 😱

2023. máj. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15%

Tapasztaltam-e ilyet? Egyáltalán nem...

Ez akkora hülyeség, mint a huzat!

2023. máj. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!