Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS beragadt ébresztő funkció?

IOS beragadt ébresztő funkció?

Figyelt kérdés

Korábbi készülékemen használtam az ébresztő-alvas funkciót 5:50-re állítva.

Évek után iTunes backuból vissza lett állítva, új készülék vásárlása miatt. Új telefonon mindennap jön az alvasra figyelmeztető értesítés, reggel pedig csendesen ébreszt a telefon. Ha rakoppintasz bármelyikre nem csinál semmit a telefon.

Egészségben Alvas funkcionál nincsen kiválasztva semmi sem, óránál sincsen beállítva semmi. Ötlet? Factory Reseten kívül?


2023. máj. 16. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd át szerintem még egyszer az alvás funkciót, hogy biztosan ki van kapcsolva minden. Megpróbálhatod törölni az egészség alkalmazást és újra letölteni.
2023. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs bekapcsolva. Törölve volt mar. Mégis előjön. + ha az ébresztés is csak szalag ertesitesben jön le. Ha rakoppintasz nem történik semmi. Nem visz se az óra funkciója se sehova
2023. máj. 16. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Óra appot töröld le, majd töltsd le újra az AppStoreból!

[link]

Kapcsold be az alvást. Indítsd újra a telefont. Kapcsold ki. Indítsd újra a telefont. Aztán meglátjuk segített-e.

2023. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tehát így, hogy kiemelted, lassan 3 hónapja, azaz május 16 óta megvan a probléma?
2023. aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2 eve megvan :D
2023. aug. 6. 22:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Egészség app -› Jobb alul: böngészés -› Kiválasztod az alvást -› Teljes ütemezés (itt elvileg azt az időpontot látod amikor figyemeztet hogy menj aludni) -› Alvás ütemezése: KI
2023. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez a probléma. Ki van kapcsolva és ennek ellenére csinalja.
2023. aug. 7. 15:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor a biztonsági mentéssel állít vissza hibás beállítást. Én azt tudom még tanácsolni, hogy ne iTunessal töltsd vissza a mentést, hanem iCloudba ments és onnan állíts vissza. Ehhez elő kell fizetni plusz tárhelyért ha nincs elég és nyilván megvárni amíg elkészül a mentés.

Ha visszaállítanád a telefont gyári állapotba és nem töltenéd vissza a mentést, biztos vagyok benne, hogy nem jelentkezne a probléma.

2023. aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!