Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonomra jött egy spam...

Okostelefonomra jött egy spam hívás. Felvettem egy pillanatra de ki is nyomták és én is azonnal. Lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés

Úgy értem az alatt az egy másodperc alatt amíg vonalban voltunk, követhettek el ellenem valamit?

Felvettem, bele szóltam, és már tették is le a túlsó végén....

Legalábbis a telefon spamként értékelte.... Vagyis piros mezőben jelenítette meg.

De én felvettem mert most olyan helyzet van hogy hívhattak olyanok is akik még soha... És nem akartam hogy miattam ne tudjunk kapcsolatba kerülni.

Tegnap vagy tegnapelőtt is bejött ez a hívás de akkor kinyomtam.


2023. máj. 18. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Majd ha jön a számla 300 ezer Ft-ról akkor megtudod
2023. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Ne hallgass az 1. válaszolóra, hülyeségeket beszél.

Bejövő hívásért nem kell fizetned semmit, egy forintot sem.

2023. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég aggasztró ez a tendencia. Régen tök jól lehetett betyárkondi is, azon sem sértődött meg a többség - 1990-e évek - mert mi baj lehetett volna? Max felismerik a hangomat és szólnak faternak aki jól elver. Ma meg már attól megy a para ha kicseng a telefon. Változik a világ.
2023. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A technikai fejlettsége mellett egy átlagember nem tudja megítélni hogy mi lehet ártalmas tekintettel itt a különféle vírusok küldésére nem beszélve a lehallgatások programjainak a telepítésére...

Tehát mondom egy átlag ember mint mondjuk én is.... Nem lát bele

2023. máj. 18. 14:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Elvileg visszahívásra utaznak, ebből van a nyereségük.

Szóval - nagy valószínűséggel - abból hogy felvetted nem lehet probléma.

Ha nagyon nyugtalan vagy, szolgáltató ügyfélszolgálatát felhívhatod vagy személyesen bemehetsz megkérdezni.

2023. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Lehet, hogy ugyanaz a kérdező, aki már évekkel ezelőtt is a pánikrohamos dolgaival jött ide és bevallottan kezelik is, rettegési alapon. (Mindentől rettegés.)

Spamhívásokat szándékosan szakítják meg, hátha visszahívod.

Felvenni esetleg annyiból nem érdemes, a rendszerük rögzítheti, hogy valaki felvette, bár szinte mindegy.

2023. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5

Köszi annyira azért nem pánikolok vagy parázok.... Egyszerűen csak egy kérdést megért nekem.....

Csak hogy alapszinten tájékozott legyek....

#6- nak:

Szerintem veled van gond, ha egy ilyen 'egyszerű' kérdés mögé már egy pánikrohamos ... És pszichiáter által kezelt embert képzelsz. Vagy csak te vagy az a szar Jancsi aki mindig szórakozik.

Úgyis mint troll.

2023. máj. 18. 16:42
 8/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Akkor már legalább ketten vagytok, de jó lenne, ha nem képzelegnél rólam hülyeségeket.

Az én feltételezésem nem alaptalan, a kérdésed és bizonyos előzmények alapján van benne logika.

Te viszont alaptalanul fantáziálsz, meg a kérdésed is eleve "érdekes", talán nem is véletlenül kaptad fel a vizet. Lehet, hogy érzékeny ponton talált. Fordítva rám nem tudsz hatni, nekem nincsenek ilyen problémáim. De ismerek másokat...

2023. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azt csak te tudod, hogy milyen alap(ok)on feltételezel....de úgy tűnik ez most nem jött be....

Egyébként pedig nem is az a kérdés, hogy én mennyire, v. mennyire se vagyok 'zakkant', vagy dilis....

Én úgy látom, hogy veled nem stimmel valami....de mindegy is, ne fárasszuk egymást...(és a még esetleges többi olvasót).

2023. máj. 19. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!