Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit érdemes tudni a Galaxy-kró...

Mit érdemes tudni a Galaxy-król? Érdemes ilyen telefont venni? Megérik az árukat?

Figyelt kérdés
Főképpen az S szériára gondolok. Sok embertől hallottam hogy nagyon jók, csak ugye elég drágák. Annyiba kerülnek mint egy Apple készülék. Akinek van tapasztalata az tudna írni egy-két dolgot?
2023. máj. 19. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Én Samsungot nem vennék, főleg drágát, az iPhone és Google Pixel telefonok is lenyomják
2023. máj. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1. Ezt kifejtenéd bővebben? Mire gondolsz?
2023. máj. 19. 22:58
 3/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem világéletemben Samsung telefonjaim voltak, mindig nagyon meg voltam velük elégedve. A mostaniakkal nincs nagy apasztalatom, de sok jót hallottam róluk. Én közel 5 éve használom a galaxy J6 telefonom, ami mind a mai napig teljes mértékben kielégíti az igényeimet.

2023. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nekem már lassan 4 éve egy galaxy s10e telefonom van és a mai napig úgy működik mint újkorában, az aksija is nagyon jó még mindig, pedig aztán én használom rendesen. Így lassan 4 év után sem érzem elavultnak, szerintem amíg tönkre nem megy nem fogom leváltani. Ez az én tapasztalatom, a többiről nem tudok nyilatkozni.
2023. máj. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!