Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az IT-sek tényleg csak android...

Az IT-sek tényleg csak androidot használnak?

Figyelt kérdés

Néztem "a day in the life as a software engineer" Youtube videokat, nagyrészuknek iPhone-ja és Macbook-ja van, viszont én azt hallottam, hogy inkabb windows-t és androidot használnak.


Szoval most melyik?



2023. máj. 20. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%

A gyakoris felhasználók szerint mindenki fogyatékos aki iPhone-t használ, én arra nem alapoznék.

Amúgy én IT-s vagyok és IOS-t használok, de amúgy elég sokunk azt használ.

Hosszú és megbízható support, kiszámítható szoftver, kitűnő szinkronizáció.

2023. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%

Talan nem youtube-videokbol kene leszurni a vilag vegso igazsagat.


Eleg nagyszamu IT-s arcot ismerek, es nem is lehetnenek kukonbozoek: van aki Mac-et hasznal de Androidot, van aki mindkettobol Apple-t, van aki Linuxot es Windowst felvaltva mikozben Apple telefonja van.


Az USA-ban egyebkent sokkal tobben vesznek Apple cuccokat mert meg mindig az a percepcio hogy az 'hazai', meg egyebkent is az o bereikhez kepest sokkal olcsobb mint itt. Egy atlagos, $60e eves fizetesbol megvenni egy 900 dollaros telefont egesz mas, mint a magyar, nem egesz 400e forintos atlagkeresetbol megvenni ugyanazt.

2023. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

A többségük androidot használ, pont azért mert az rendesen konfigurálható, és ők értenek IT-ül.

Az én környezetenmeb (IT-s vagyok) 20-25% az iphone/macbook fanok aránya

2023. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Aki iPhone-t hasznal az nem ert semmihez. En ki is rugnam amugy azt aki iphone-t vagy barmi apple dolgot hasznal.
2023. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem rég egy szlovákiai “Microsoft az oktatásban” nevű eseményen voltam. Ott minden Microsoftos alkalmazott iPhone-t és Surface laptopot használt.
2023. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Munkahely függő a dolog. Én eddig ahol dolgoztam, vegyesen használtak mindkettőt. Egyetemen az IT területen oktatók közt is van aki ezt van aki azt használ.
2023. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

Hell nah. iphonet soha nem veszek, pedig 2020-ig csak iPhone-om volt. Mar csak azert sem veszek, mert az iphone vagy az apple olyan lett mint a bmw. "A BMWsek azok kocsogok", ugyan ez az iPhone is Magyarországon, "Aki iphone-t használ az hulye vagy apple logo fan", persze mondanak mást is, csak nem jot. Bmw is tetszik, mindig is tetszett, de nem fogok venni, mert akkor "kocsog bmw-s" leszek.


Hiaba LENNE (tudom hogy nem az mielott valaki félreért) jobb az iPhone minden telefonnál akkor sem venném meg. Magyarországon én szégyelnék elohuzni egy iPhone-t a zsebembol.

2023. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Az #5 számú válaszban leírom hogy mit láttam, erre lepontoznak. Beszarás
2023. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%

"Szoval most melyik?"

Ne törődj vele.

2023. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ok
2023. máj. 20. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!