Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon hogyan tudom eltávol...

Androidon hogyan tudom eltávolítani a segélyhívó gombot, hogy lezárt állapotban ne legyen elérhető?

Figyelt kérdés

Android 13 Samsung telefon.

Az elmúlt hónapokban már 2x hívtam fel a segélyhívót véletlenül, mert a zsebemben megnyomta a kulcs stb. a segélyhívást lezárt állapotban.


2023. máj. 20. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Én háromszor hívtam fel. A Beállítások menüben le tudod tiltani. Nekem 5 gombnyomást írt, hogy arra indul a segélyhívás.
2023. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Android 13 Samsung telefon"


az A71 nem csinál ilyet ...

2023. máj. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezekkel a válaszokkal konkrétan semmire nem megyek. Még szerencse, hogy máshol kaptam megoldást.
2023. máj. 21. 00:43
 4/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
65%

Igen, a fórumos etikett szerint ilyenkor illene megírni az állítólagos megoldást, hogy a közös tudásbázist gyarapíthasd.

Tudod, néha te kérsz segítséget, máskor másoknak segítünk, esetleg az általad adott információ felhasználásával, vagy máskor te kapsz segítséget, ez egy ilyen láncolat, nem érted.

Korábban én is megírtam az ötleteket, csak a Gyakori Kérdések keresője annyira rakás szar, hogy itt a saját válaszaimhoz nem lehet visszatalálni. De lehet, ez is ilyen üzleti érdek, nehogy linkelni tudjak a saját írásomra, kínlódjak megint?

Ja, nem írom le még egyszer, akkor én is szarok bele, köszönöm!

2023. máj. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2# konkrétan az A71 csinál ilyet valamelyik frissítés óta.
2023. máj. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a kérdező nem "meri ?" megirni milye van, igy csak saját mobilomról nyilatkozhatok:


kivételesen az enyém nem csinál ilyet: A71


volt egy kérdésem: One UI 5.1 frissítés érkezett, aki frissített erre, van negatív hatása?

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..


5# nem irtál, irtak ide semmit ...

2023. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!