Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elméleti, elgondolkodtató...

Elméleti, elgondolkodtató kérdés, így 2023-ban? lent kifejtem.

Figyelt kérdés

Szóval ha kötelező lenne lecserélnetek az okos telefonjaitokat nyomógombos telefonra, akkor ti milyen típust vennétek és miért azt?

ez ilyen elméleti kérdés, ha mindenképpen meg kellene tenni, és egy nyomógombos telót venni, helyette.



#Okos telefon csere, nyomógombosra
2023. máj. 21. 11:06
1 2
 1/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
96%

Egy elgondolkodtató elméleti kérdés komoly dolog, értelme is van.

Amit kérdeztél nem komoly, nem elgondolkodtató, nincs értelme.

2023. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Bár szerintem a monitoron nem látszott, de Szervizmérnök úr hozzászolásának olvasása közben erősen bólogattam.

Miért kellene lecserélni?

2023. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Keresnék egy nyomógombos androidos okoskészüléket. Kínában rengeteg ilyen van, és mivel az Android testreszabhatóságának csak az ember fantáziája szab határokat, ezért ha véletlenül nem tartalmazná a Magyar nyelvet, akkor azt könnyen lehet pótolni, legfeljebb a gyártóspecifikus kifejezések nem lesznek magyar nyelvűek. Aztán a Google Play sem egy szempont a számomra, vagy ha mégis kellene, akkor rá lehet rakni, de ha mégsem, az sem olyan egetrengető probléma, mivel anélkül is szépen meg lehet lenni, hisz APK csomagok is léteznek ám!

A bejelentkezős alkalmazások 99%-a pedig biztosít más módszert is, a Google fiókos bejelentkezésen kívül.


Amivel esetleg gond lehet, az a hálózat szabványa, ami Kínában más lehet, mint nálunk, ami ahhoz vezethet, hogy az 5G, vagy a 4G előfordulhat, hogy nem fog megfelelően működni. De a wifi igen.


Egy ilyen eszközön is túl lehet élni!

2023. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Miért kellene? Viktor letiltja?
2023. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Felhívnám a figyelmedet, hogy a kulcsszavakhoz szavakat kell beírni, nem mondatokat. Nem olyan nehéz dolog ezt értelmezni
2023. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Csak olyan telefont vennék, amelyikkel lehet egyszerre egy egész A4-es lapot úgy lefényképezni, hogy a lapon 10-es betűmérettel kinyomtatott, vagy kicsit kissebb szöveg olvasható marad a fényképen is.


Ezekkel a nyomógombos telefonokba gyömöszölt 0.3 és 0,08 megapixeles kamerákkal fel nem tudom fogni, hogy mit akarnak??

2023. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha volna értelme, még el is gondolkodnék rajta, de a kérdésed értelmetlen.
2023. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most boldog vagy, hogy töröltetted a válaszomat? Szerintem korrekt választ adtam: ha hoznának ilyen törvényt, akkor nem bólogatni kellene, hanem ellenállni.
2023. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Valami 10 ezer forintosat. Ha egyszer lesz ilyen torveny, akkor abban a pillanatban megyek el magyarorszagrol xd
2023. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Még egy ilyen teljesen értelmetlen telefonos kérdés.
2023. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!