Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen megoldással érhetném...

Milyen megoldással érhetném el androiddal az iPhone egyik funkcióját?

Figyelt kérdés
Az iPhone telefonokban a legjobban az értesítés számláló tetszik, vagyis akkor is mutatja az összes értesítést az adott alkalmazásban, amikor kihúztam az értesítési sávról. Az android telefonoknál ebben az esetben eltűnik a számláló is. Milyen megoldás van, amivel a Samsung Galaxy A72 telefonomon elérhetném a kívánt értesítés számlálót?

2023. máj. 22. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom....

Nekem Huawei P40 liteom van, és ha az értesítési sávról kihúzom, ahogy te is írtad, nekem nem tűnik el a szám.

Pl 3 üzenet jön messengeren, az értesítést kihúzom, de a messenger ikonján ott marad egy piros alapon fehér színű 3-mas szám.

Ugyanez nem fogadott hívásoknál.


Viszont a Xiaomi Redmi 10 (2022)-nél ugyanaz van, mint amit leírtál. Eltűnik a számláló.

2023. máj. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg akkora egy szar hogy pont nem tudom eltüntetni, a messengernél például már 54-et mutat az a kis ikon. Borzasztó idegesítő xd
2023. máj. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tom miért kell ez neked.

Ájfónos vagyok és gyakorlatilag már minden appnál van ilyen piros badge, mert mindenhol van valami olvasatlan értesítés. K..ára zavaró :D

2023. máj. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Samsungnal S20 is úgy van ahol #1 írja. Nekem is piros kitűzők jelölik az app ikonon a függő eseményeket/üzeneteket.
2023. máj. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!