Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi 13 készüléket vásárolta...

Szimonetta0404 kérdése:

Xiaomi 13 készüléket vásároltam. Hol tudok venni hozzá tokot? Már mindent bejártam, online sem találok.. Illetve, akinek van ilyen telefonja írhatna tapasztalatokat..

Figyelt kérdés
Xiaomi 13 tok

2023. máj. 22. 19:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha már megvetted nem mindegy hogy kinek mi a tapasztalata?
2023. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10

nem mind, van par normalis gyarto is, pl. a spigen

2023. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

“Remek, tehát senki nem tudott normális választ adni.”


Kaptál egy csomó linket, mi bajod?


“Nem aliexpress fosra gondoltam, amit megveszek, leejtem és dobhatom ki mert, annyit ér.”


Akkor ezt már a kérdés kiírásakor közölnöd kellett volna.

2023. máj. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

1. Te azt állítottad, hogy nem lehet kapni. Erre rá lett cáfolva. Tehát az állításod nem volt igaz. Ezen nem kell hisztizni.

2. Ha nem az "aliexpresses fosra gondoltál" írd oda. A kérdés részletező rublika nem dísznek van. Írhattad volna, hogy strapabíró tokot nem találsz. Egyből más a kérdés lényege. Amúgy ott vannak az egyedi tok készítő oldalak, azok jó minőségüek. Bírják, ha hülye vagy és eldobálod. 10 ezer körül már lehet venni.

2023. máj. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!