Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vegyem meg most az iPhone 14...

Vegyem meg most az iPhone 14 Pro-t vagy varjam meg az iPhone 15 szeriat?

Figyelt kérdés

2023. máj. 22. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Ha a szeptember még messze van, nem tudsz addig várni, akkor vedd meg most!
2023. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni.
2023. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen készülékről váltanál, és persze attól is, hogy mennyire kéne új telefon.
2023. máj. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Inkább megvárom, iphone X-em van amit már nem fog támogatni az iOS 17, ezért akarok váltani.
2023. máj. 22. 23:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább most vedd mmeg
2023. máj. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szükséged van most telefonra akkor vedd meg. Én is 2 hete vettem és nagyon szeretem, bitang jó telefon. Ha annyira nem sürgős akkor megvárnám az új szériát.
2023. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ettől jobbat akár akkor én be tudom hozni külföldörol 30-40%-kal olcsóbban esetleg féláron papírokkal, garanciával.De kell nekem is rész.Biztonsag kedvéért szerződés is. Meg kell mondani milyen kell , hát ha itt nincs olyan.
2023. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Várod, hogy USB-C-s legyen? Ha nem, akkor vedd meg a 14 pro-t nyugodtan. Annyira nagy különbség úgy sem lesz, és lesz egy fasza telefonod.
2023. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!