Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple 7 Plus hogyan használhat...

Apple 7 Plus hogyan használható nem eredeti kiegészítővel?

Figyelt kérdés

Van valami egyszerű módja, hogy nem eredeti Apple kiegészítőt csatlakoztassak, és működjön vele?


Jailbreak régen próbáltam, de nem tudtam feltelepíteni.


Van valami egyszerűbb megoldás?


2023. máj. 26. 09:22
1 2
 1/11 Morzsi007 ***** válasza:
Milyen kiegészítőre gondolsz pontosabban?
2023. máj. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazából többféle is van, és az apple semmit nem enged ami nem saját termék. Még egy egyszerű töltőkábelt sem. De gondolok itt rádió jeles egérre usb plug csatlakozással, nem eredeti usb átalakítóval. Vagy adattárra… Arra meg azt írja hogy túl sok energiát használ… Miközben saját táp táplálja. Szóval a kiegészítőket nem igazán engedi…
2023. máj. 26. 09:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb megoldás, rákötsz egy húszezrest, aztán jó messzire dobod!:D
2023. máj. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocs, de a húszezressel sem kompatibilis. Nem Apple saját termék. 😅
2023. máj. 26. 10:14
 5/11 Morzsi007 ***** válasza:
Vannak gagyi kábelek, amivel pár napot működik és behal az a töltőkábel. Nagyon sok nem eredeti kábel jó hozzá, 400 Ft-os madzag nem fog működni vele. Én mai napig használom a Lightning-USB adaptert, DAC-hoz, pendrive-hoz,kártyaolvasóhoz, nem eredeti, de működik. Xbox kontrollereket felismer és működiki (One,Series).
2023. máj. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom… Én bármit vettem eddig hozzá, az nem volt kompatibilis… Azt olvastam róla, mert hogy nem tartalmazza az apple dedikált csipjét… Szóval valahogy ezt szeretném kiütni, hogy ne ellenőrizze, hogy eredeti e a kiegészítő. Elvileg lehetséges, csak még nem tudom pontosan hogyan.
2023. máj. 26. 10:32
 7/11 anonim ***** válasza:
4/6. Ebben teljesen igazad van kedves kérdező, és még humorod is van! :)
2023. máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

iPhone-hoz nekem bevált töltőkábelnek egy Baseus márkás kábel.

Külső billentyűzetet Lightning - USB kábellel csatlakoztattam (tudom korszerűtlen megoldás, de nagyon jól működött)

2023. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben, de én nem új kiegészítőt szeretnék választani, hanem a korlátozást feloldani.
2023. máj. 26. 12:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem akkor is működött bármilyen töltőkábel, ha például a Micro-USB végére Lightning átalakítót tettem.
2023. máj. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!