Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben jobb az Ios az Android...

Miben jobb az Ios az Android rendszerhez képest?

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 15:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

9. "Gyorsabb" Nem az Oprendszer a gyorsabb hanem a telefon hardvere maximum. Bár mondjuk nem hiszem hogy bármi különbség lenne gyorsaságban egy S23 meg egy Iphone 14 között.

"Több ideig kap támogatást"

Jó, 1-2 évvel lehet tovább kap, de úgysem fogsz egy 6-7 éves telefont használni. 4 év után az emberek 90%-a eladja.


Még továbbra sem tudom hogy mi a különbség a 2 rendszer között felhasználói élmény szempontjából. Pedig tényleg érdekelne.

2023. máj. 27. 17:12
 12/14 A kérdező kommentje:
8. Na melyik volt az?
2023. máj. 27. 17:13
 13/14 anonim ***** válasza:

#12: nem akarok dicsekedni, de az én válaszom.

9 éves telót használok.

2023. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

"9 éves telót használok."

Az amúgy szép! Ettől függetlenül egy 9 éves teló soha sem lesz annyira képes mint egy pár éves modell. Mondjuk sok embernek elég az is. Én mondjuk egy telefonfüggő vagyok, amire nem vagyok büszke, de ez van. Nekem mindig a lehető legjobb kell, tehát max 3-4 éves. Szóval lassan cserélem az S20-at.

2023. máj. 27. 17:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!