Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben jobb az Ios az Android...

Miben jobb az Ios az Android rendszerhez képest?

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Semmiben, leginkább.
2023. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Nekem már az is elég ok, hogy sokkal tovább kap frissítést. A másik fontos szempont, hogy 3 év alatt egyszer fagyott le az IOS eszközöm, az Androidos csak 1 év alatt többször. Az újraindulásokról nem is beszélve. Az Androidos eszközöm memóriája 8 gb, az IOS 4 gb. Ebből is jól látszik, hogy melyik jobban optimalizált. Tudom, hogy az Android hátrányban van, mert nem egyféle eszközön fut, de azt én mint felhasználó leszarom. Csak a felhasználói élmény érdekel. Nem én vagyok a telefonomért, hanem az értem.
2023. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Mindenben
2023. máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Anyámnak elromlott ma a 10 éves samsung buta telefonja. Megkapta az iphone 4s t, tökéletesen működik.

Kíváncsi vagyok kinek milyen régi androidos telefonja van ami még használható.

2023. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kaphatnék egy normális választ?

3. Felsorolnád?

2023. máj. 27. 15:53
 6/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:

4.

Ne viccelj, van egy 6,5 és 4,5 collos készülékem. Utóbbi Android 5.1, de mobil célra (ez is szinte vicc, mert mobil) szívesebben használom, nagyon jó kis telefon.

2023. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2. Jelenleg egy Galaxy S20-at használok és eddig soha sem fagyott le vagy indult újra. Az ha egy telefon lefagy az inkább hardveres dolog. Az viszont biztos hogy eddig nem volt tapasztalatom Ios-el. Van egy régebbi Apple tabletem, de azon Ipad Os fut és nem tudom hogy mennyiben tér el. Megfogalmazom konkrétabban a kérdést: Melyik a jobb, az Ios vagy a One UI? Konkrét dolgokat írjatok. Ne azt hogy nem fagy le meg ilyen baromságok mert a jelenlegi telefonom sem fagy le, pedig már az is több mint 3 éves. A legkomolyabb játékok is akadás nélkül futnak rajta. Inkább magára a rendszerhasználatra vagyok kíváncsi. Miben tér el a One UI-tól?
2023. máj. 27. 16:06
 8/14 anonim ***** válasza:
Kaptál normális választ.
2023. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#5:

-gyorsabb

-több ideig kap támogatást

2023. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#4 A 2011-es androidos telefonom a mai napig működik, és igaz, hogy már nincs rá támogatás, de megoldható akár alkalmazások telepítése is.


+Ha van egy MicroSD benne, akkor akár Wi-Fi segítségével egyfajta "fileserver"-nek is alkalmas.

2023. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!