Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Google miért ilyen kevés...

A Google miért ilyen kevés országban forgalmazza a telefonjait?

Figyelt kérdés
Magyarországon sem lehet őket kapni, csak a nagyobb országokban, pedig jobbak mint a Xiaomi meg a Samsung telefonok

2023. máj. 28. 08:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2023. máj. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De ez nem hivatalos forgalmazás
2023. máj. 28. 08:37
 3/17 anonim ***** válasza:
2 év garit kapsz hozzá, mint más készülékekre, és más országokban is működik, nem csak ott ahol megvetted.
2023. máj. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
Mi az, hogy "nem hivatalos forgalmazás"? Dehogynem az, csak nem közvetlenül a Google-től veszed, hanem egy viszonteladótól, mint ahogy általában a termékek többségét...
2023. máj. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mert itthon nem jó az 5G hálózatokhoz
2023. máj. 28. 09:26
 6/17 anonim ***** válasza:
A pandemia, illetve az altala okozott gyarbezarasok es ebbol kovetkezoen a chiphiany miatt a google ugy dontott, hogy a telefonjait elsosorban az USA piacon es Japanban fogja csak ertekesiteni, hogy legalabb az ottani igenyeket ki tudja elegiteni. Azota persze enyhitettek ezen, de tovabbra is elsosorban a nagy piacokra koncentralnak, a K-europaira nem.
2023. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

"Mert itthon nem jó az 5G hálózatokhoz"

Ha tudja a GSM 5G-t, akkor itthon is tudja. Vedd meg nyugodtan.

Ha valami miatt mégsem válna be, 14 nap elállás ugyanúgy érvényes a neten vásárolt cuccokra, visszaküldöd.

2023. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"A pandemia, illetve az altala okozott gyarbezarasok es ebbol kovetkezoen a chiphiany miatt a google ugy dontott, hogy a telefonjait elsosorban az USA piacon es Japanban fogja csak ertekesiteni"


Előtte sem hoztak ide sose Google telefonokat.

Amiket találsz árukeresőn eladó telefonokat, azok nem hivatalos Google forgalmazók. Szimplán megvette a vállalkozó a külföldi nagykerből és behozta ide. Ez nem illegális, de ettől még nem lesz rá például magyar GYÁRTÓI garancia.


"Ha tudja a GSM 5G-t, akkor itthon is tudja. Vedd meg nyugodtan."


Nem, nem fogja tudni itthon. Ez közismert tény, az előző generációkkal is ez volt a helyzet. A hazai sávokat nem támogatja, pont. Olvass róla teszteket, ha érdekel vagy nem hiszed el.

2023. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

"Olvass róla teszteket, ha érdekel vagy nem hiszed el."

Amit belinkeltem az Emag-os listában az első készüléket megnéztem, az működik nálunk. Ezért nem hiszek a közismert tényekben.

Tudja a n12, n28, n1, n78 sávokat, ezt pl. a Telekom rendszere tudja.

Olvass róla ha nem hiszed el.

2023. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Amit belinkeltem az Emag-os listában az első készüléket megnéztem, az működik nálunk. Ezért nem hiszek a közismert tényekben."


Akkor te csak vedd meg. Kollégámnak sem működik telekomos hálózaton a pár hetes telefonja, de ő ezzel tisztában is volt. Továbbá senkinek, szóval nem tudom, hogy mit néztél.

De majd persze, tuti jobban hiszek névtelen Jóskának a gyakoriról, aki azt kamuzik össze, amit akar, mint másik x tucat meg száz embernek, akinek van ilyen telefonja :D


[link]


[link]

2023. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!