Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor és miért jön el az a...

Mikor és miért jön el az a pont, hogy lecserélitek a telefonotokat?

Figyelt kérdés
Nekem egy Samsungom A41 van ami 2 és fél éves. Sokszor akad, nemegyszer totál lefagy, lassú, gyenge a wifi. De el vagyok vele, viszont már nógatnak, hogy miért nem cserélem le, mit szenvedek vele. Nem pénz kérdés, hanem ajándékba kaptam és itt ragadt nálam.
2023. máj. 28. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
2023. máj. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%
Sosem cserélem le a telefonomat, mindig megjavítom.
2023. máj. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Max ha nagyon látványosan romlik az aksi állapota, és már nem volt kapható aksi hozzá.
2023. máj. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
legutolso cserém egy töröt kijelzö telefon volt ami teljesen tönkre ment az azelötit csak kinöttem 16gb lassu lett appok nem futotak rajta már 4 éves volt telefon.
2023. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én is csak szenvedek a telefonommal mar 1 éve
2023. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amikor tulzottan gyakran csinal repetitiv, idegesito hibat. Ez elmult idoszakban 2,3 es 3 ev utan kovetkezett be. Jelenlegi telom most mult 3 eves, meg elfogadhato.
2023. máj. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Most valaki elmondaná, hogy miért kellett lepontozni? Én jobbnak tartom megjavítani a telefonomat.
2023. máj. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne keress benne logikát.

Ha normális választ adunk, akkor is lepontoznak.

ez egy ilyen csoport lett.

2023. máj. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: sajnos... 🙁
2023. máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy A40-m volt 2,5 éves, és ugyan ezeket csinálta amiket te írsz. Plusz fél óránként gondolt egyet, és magától kikapcsolt.:( Na, ez pont akkor jött elő, mikor nagy műtét után kórházban voltam, nem tudtak elérni. Szüleimnek leírtam hogy milyen telefont vegyenek (nem, nem ők vették, én kártyámról vették le a pénzt, ezt csak azért írtam, nehogy valaki belém kössön, hogy úgy könnyű volt hogy a szüleim vették)A52s-t, behozták a kórházba, áttetük a kártyámat, az A40-t pedig megvette egy használt mobilos kereskedő, minden baját elmondtam neki.
2023. máj. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!