Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert van ez a kis szep...

Miert van ez a kis szep orszagunkban?

Figyelt kérdés

Amerikaban senkit nem erdekli, hogy milyen telefont veszel, itt meg az megy, hogy ha draga telefont veszek akkor hu#e vagyok, mert a draga telefon tul van arazva, meg nem hasznalom ki.


USA-ba meg nem erdekel senkit.



2023. máj. 28. 22:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

„Meg 1 kerdes:

Ezert megeri elkoltozni magyarorszagrol?

I mean... Nemetorszagban senkit nem erdekel hogy milyen telefonod van, nem mondjak hogy ha draga telefont veszel hulye vagy, szal szerintem oda fogok koltozni, csak emiatt.”

Ne Németországba költözz, biztosabb, ha Szibériába, vagy az Északi-sarkra költözöl:

[link]

Ők biztos nem fogják megkérdezni milyen telefonod van.


„185 az IQ-m”

Legfeljebb 1,85, de valószínűbb, hogy −185.

Vedd már észre, hogy mindenki rendkívül unja már az eszetlen baromságaidat, ezeket az idétlen telefonos kérdéseidet. Vedd feleségül a hülye telefonodat, ha ennyit foglalkozol vele biztos szerelmes vagy belé. Nem tudsz mással foglalkozni csak ezekkel a rohadt telefonokkal? Tы идиота!

2023. máj. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

„Szoval ha draga telefonod van azt mondjak hulye vagy”

Nem érted? Szibériában vagy az Északi-sarkon a jegesmedvéket nem érdekli, nem foglalkoznak azzal, hogy milyen drága telefont vettél. Tudod miért nem foglalkoznak ezzel? Mert a jegesmedvék nálad ezerszer értelmesebbek, a te IQ-d 1, a jegesmedvéké 1000. Éppen ezért költözz Szibériába vagy az Északi-sarkra és ez a „hatalmas” probléma meg lesz oldva. Mellesleg az Északi-sarkon van számodra egy nagyszerű, jól fizető állás is: odamehetsz fürdőruhát árulni, biztos hatalmas forgalmad lesz, csak úgy dőlni fog a pénz.

2023. máj. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj, ahova akarsz, kit érdekel? Tipikus mai, végtelen buta ember: okostelefonja van, esze nincs. Németország és Olaszország sem biztos, ott is csak emberek vannak, lehet, hogy előbb-utóbb ott is az lesz mit itt. Miért nem Oroszországba mész? Szibériában egy lakatlan területen, ahol csak jegesmedvékkel találkozol biztos, hogy nem lesz olyan problémád, hogy bárki is azzal foglalkozik, hogy milyen telefonod van.
2023. máj. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szállj már le erről a sok teljesen értelmetlen telefonos kérdésről!
2023. máj. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
72%
van néhány elvetemült itt az usában is aki ha iphoneján zöld buborékot lát akkor órákat kezd el zengeni hogy nekem miért nincs iphoneom és akár meg is tagadja hogy beszél velem (nem az én veszteségem lol). szerencsére velem még nem fordult elő ilyen, mert az ilyen idiótákat kerülöm messzire, de sajnos létező jelenség.
2023. máj. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Csak egy példa.

Te ha valóban 500 000ft-os telefonod van, jelenleg ugyanarra használod, mint én az 50 000ft-ost, és minden igényem kielégíti, és akkor plusz 450 000ft megtakarításom van, képletesen.

na ezért vagy te hülye, mert a nap 90%-ban, a félmillás telóddal, teszed fel a hülyeségeid itt. :)

2023. máj. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Mert egy telefont mire lehet használni?

Ez ugyan az mint ha azt mondanád hogy ugyan oda mész a 40 milliós kocsival mint a 2 millióssal, akkor minek veszed meg a 40 millióst

2023. máj. 29. 12:55
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
185 az IQ-d? Szerintem beképzeled magadnak! Nem hinném, hogy Einstein-nél okosabb ember élne a Földön, és Neki volt 165 az IQ-ja! Anno 2004-ben a tv-ben az ország IQ-tesztjén 143 volt a győztes IQ-ja, illetve a világon egy profi sakkvilágbajnoké volt 162 !
2023. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
30%
15, mert ha zold buborek van akkor fizetni kell
2023. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!