Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert van ez a kis szep...

Miert van ez a kis szep orszagunkban?

Figyelt kérdés

Amerikaban senkit nem erdekli, hogy milyen telefont veszel, itt meg az megy, hogy ha draga telefont veszek akkor hu#e vagyok, mert a draga telefon tul van arazva, meg nem hasznalom ki.


USA-ba meg nem erdekel senkit.



2023. máj. 28. 22:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Itt sem érdekel senkit rajtad kívül. Kizárólag te írsz ki erről napi 5 kérdést.
2023. máj. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Sosem foglalkozok azzal, kinek milyen telefonja van.

Tehát nem valós az az állításod, hogy MINDENKI.

2023. máj. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Igazuk van... Egy 200 ezres telefon is ugyan arra jo mint egy 500 ezres
2023. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Rád nem a telefonod miatt mondják, hogy hülye vagy. És miért urazol le? Neked mindenki automatikusan hímnemű?
2023. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..



Miért írsz ki erről 5 naponta kérdést???


Amúgy meg nekem is drága telefonom van, marha sokat melóztam érte, és úgy gondoltam megérdemlem. És tökre lef.som ki mit gondol erről. Nem azért vettem telefont, hogy másoknak villogjak vele.

2023. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

:D meg ne haragudj, de ha azért költözöl el, mert zavar, hogy mit mondanak a telefonodra, akkor hiába 185 az IQ-d jó nagy barom vagy.


Én is elhagyom az országot, de nem azért, mert drága telefonom van. Nem is értem a kérdést. Vagy troll vagy, vagy kihagytál egy vesszőt az IQ-dból, és valójában: 18.5

2023. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Aludjal
2023. máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig nem érted, miért élhetetlen ez az ország, addig nincs értelme elhagyni. Én egy jobb életet akarok, nem belerohadni a melóba, nem azért élni, hogy dolgozzak, hanem azért dolgozni, hogy éljek. De komoly, ember? Szerinted ez egy költözési ok? :D Hogy mások beszólnak a drága telefonod miatt? :D Hány éves vagy? 14?


Ha iyenekért élsz, hogy ki mit mondd rád, marha felszínes ember lehetsz, akit csak a pénz és a külsőségek érdekelnek.

2023. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

“nem hasznalom ki.” - sajnos igen, főleg itt Gyakorin szoktak lenni olyan illetők, akik nálad jobban akarják tudni, hogy Te mire használod a telefonod, vagy hogy mennyire használod ki! Az ilyen okoskodókkal ne foglalkozz soha, csak olyanokkal, akik értelmes választ adnak!

Az pedig, hogy egy drága telefon nem éri meg, nem teljesen igaz, bár tényleg vannak olyan típusok, amik eléggé túl vannak árazva, de nem mindegyik, a legtöbbnek reális az ár-érték aránya, viszont annál többen vannak, akik nem értenek hozzájuk, nekik mindegyik egyforma tudású, ezért a drágábbakat már alapból sokallják, hogy “nem éri meg!” Pedig ha csak egy kicsit is konyítanának hozzá, már jobban látnák a különbséget, hogy miért is olyan drágák egyes modellek - hardver, kijelző, kamera - ezek bizony nagyon sokat nyomnak a lattba!

Van itt néha konkrétan egy okostelefon-ellenes is, aki csak azért van ebben a kategóriában, hogy osztogassa az észt - szerinte egy telefon csak telefonálásra meg sms-re való, meg hogy 3 MPx-es kamera milyen überszuper képeket csinál, és hogy max. 15 ezer Ft-nál egyik telefon se ér többet! És persze senki véleménye nem érdekli, csak a saját igazát hajtogatja.


Amerikában mondjuk nem tudom, hogy mi a helyzet, de például eddig akárhány amcsi dokumentumfilmet láttam, érdekes módon mindenkinek iPhone-ja volt, talán 20-ból csak 1 kivételt láttam, és ha ennyire nyomatják, azonos márka esetében nehéz leszólni a másik ember telefonját! Jó, persze biztos vannak más márkák is, csak azok ritkábbak!

Viszont nem csak telefonok, de amiket a híradóban is hallani lehet, borzasztó, hogy itt Magyarországon egyesek milyen jelentéktelen ürüggyel kötnek bele a másik emberbe...

2023. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%

a kőműveskalapácsot cseréltem iPhone 14-re

sokkal jobban lehet vele dógozni

2023. máj. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!