Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Andridnál hogyan lehet kikapcs...

Andridnál hogyan lehet kikapcsolni azt, hogy bluetooth eszközhöz csatlakozva automatikusan elinduljon a média?

Figyelt kérdés
Van egy FM transmitter az autóban, és ahogy ráadom a gyújtást, a telefon azonnal kapcsolódik. Ezzel nem is lenne baj, viszont egyből elkezdi streamelni a zenét. Egyébként a Tidal kapcsol be. Már végignéztem az összes beállítást, de nem sikerült rájönnöm, hol kapcsolható ez a funkció ki, pedig biztos vagyok benne, hogy be lehet állítani. Más autóba beülve szintén csatlakozik a telefon, de ott nem indul el a streamelés.

2023. máj. 29. 18:03
 1/1 anonim válasza:

Én is jártam hasonlóképpen. A céges kocsival, ha hosszabb útra megyek, metál zenét szoktam hallgatni a telefonomról, nem kis hangerővel. Aztán amikor beült a feleségem is, és megszólalt a zene, ijedtében majd kiugrott az ablakon.

Elvileg a zenelejátszóban van egy olyan beállítás, ami pont ezt hivatott megakadályozni. Azt be is kapcsoltam, de abszolut semmit nem változtatott. Ha a zenelejátszót kikapcsolom, teljesen kidobom a futó programok közül is, akkor nem csinálja. Még nem jöttem rá a tökéletes ellenszerére.

2023. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!