Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone telefonon hogy lehet...

IPhone telefonon hogy lehet beállítani hogy mihez csatlakozzon automatikusan bluetoothon, és mihez ne?

Figyelt kérdés

Az autós kihangosítóhoz automatikusan kapcsolódik és magától elkezd mindenfélét lejátszani spotifyon pedig NEM akarom.


A fülhallgatómhoz viszont nem csatlakozik magától, pedig ahhoz jó lenne.


Ezt hol tudom állítani? A beállítások > bluetooth részen csak elfelejtetni tudom az eszközöket…


2023. márc. 9. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha elfelejteted vele, akkor nem fog automatikusan kapcsolódni. Szerintem ennyi.
2023. márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Nekem egy ócska android az autóban gyújtásra kapcsolódik. Nem játszik semmit. Az autótól távol a fülhallgatómhoz is kapcsolódik. Ahhoz kapcsolódik, amelyiket bekapcsolom.

Lehet, hogy iPohone-ra kellene cserélni.

2023. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1

Hát mondjuk ja, bár minden egyes autóba ülés után be kell állítgatni akkor.

A fülesemhez hogy állítom be hogy automatikusan kapcsolódjon?

2023. márc. 10. 09:50
 4/7 Morzsi007 ***** válasza:

Az Airpods-hoz automatikusan kapcsolódik. Volt Sennheiser fejesem, most van Liberty 3 Pro fülesem, mindenhez kapcsolódik automatikusan. Az autódban, hogy elkezdi játszani a zenét, az talán attól lehet, hogy zenehallgatás közben állítod le a kocsit, és ő onnan folytatja, ha újra csatlakozik ahhoz BT-hez, vagy állítsd ve a Spotify-on belül, ha van ilyen. Én Apple Music-ot, meg Tidal-t használok, ott nem indul el.

Milyen fülesed van?

2023. ápr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha kiveszem a dobozból a fülest, már kapcsolódik is.


Nem szabadna felejteni.

2023. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindig megállítom a zenét a kocsiban mikor megállunk. Meg általában előtte fülhallgatóval használom (ritkán ülök kocsiba), szóval nem ott folytatja ahol abbahagyta. A legfurább hogy teljesen véletlenszerü számokat indít el, nem a listáimról valamit..


Tronsmart márkájú a füles.

2023. ápr. 21. 13:23
 7/7 Morzsi007 ***** válasza:
Próbald a Spotify-on belül megnézni a beállításokat.
2023. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!