Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan telefont szeretnék,...

Olyan telefont szeretnék, aminek a kamerájával jól rá tudok közelíteni távoli dolgokra. A telefonnak ez a képessége hogy van megfogalmazva a leírásban?

Figyelt kérdés

Egy komolyabb látassérülés miatt ameddig ellátok, az nagyon korlátozott. Állatkertben mindig csak mentem pl, de soha egy darab allatot sem láttam. Viszont hogy rá tudok zoomolni dolgokra, az nagyon sok olyan dolgot láthatóvá tett, amiket eddig max csak képen láttam (vadasparki állatok), vagy amit sose láttam (vasutállomason a kijelző pl. - razoomolok amennyire tudok, lefenykepezem, a fenykepet is kinagyitom meg, es ugy mar latom a kiirast). Ilyesmi.

Most egy iphone SE2-m van, de kb biztos vagyok benne, hogy ennel sokkal jobb kameraju telefonok is vannak az en szempontombol.


2023. máj. 29. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Egy távcső messze olcsóbb, mint egy csúcstelefon... Feltalálták a szemüvegeket is már jó ideje.
2023. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Oké, de varosban eleg furan ereznem magam tavxcsovel a kezemben 😂

Szemuveggel nem lehet javitani a latasomon, ha lehetne, nyilvan lenne.

2023. máj. 29. 18:33
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Városban meg közelebb tudsz menni.
2023. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tokre orulnek ha senki nem itelne meg latatlanban h adekvat e a kerdesem vagy sem… hat f*szom….

Ha az ep latast vesszuk 100%-nak a latasom 3%, vagy nem segit h kozel megyek, vagy sokszor annyira nem is lehet amennyire kene, ennyi. Ez viszont mar kibszottul nem tartozik ide.

Ha nem tudsz valaszolni a kerdesre, akkor minek irsz???

2023. máj. 29. 18:58
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
3%... kár, hogy ezt így nem lehet kifejezni. No nem mintha ennyire romlott látásnál egy szaros telefon segítene bármit.
2023. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Örüljél a jó látásodnak és tobbet ne irjal ezala a kerdes ala….

Nem lehet igy kifejezni? Na nem mondod?? G*ci 28 eve ebben élek, ugyhogy nekem te ne mondjal ilyeneket legyszives…..

2023. máj. 29. 19:09
 7/14 anonim ***** válasza:

Tesztek is sokszor említik, hogy “az extranagy felbontásnak dettó semmi értelme”, pedig a gyakorlatban erre könnyen rá lehet cáfolni, ha az ember telefonon alaposabban tanulmányozza az elkészült képet, feltéve ha a képminőség is jó! Jó minőség + nagy felbontás = a távolabbi részleteket is könnyen kiveszi digitális zoom-mal!

Konkrét megfogalmazás erre nincs, azt javaslom, hogy leginkább Samsung telefonokat nézz, legalább 64 MPx, vagy annál nagyobb felbontású kamerával! A Samsungokra és iPhone-okra ugyanis általános szinten jellemző a nagyon jó képminőség, de a Samsung a felbontással még pluszban rátesz erre!

2023. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
jo lenne tudni egy arat hogy mennyit szansz ra de en egy csucs samsungot vagy xiaomit neznek 100-120x zoomal ez a max amit telefonok tudnak jelenleg
2023. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat!

Kis részleteket nem igen fogok szerintem látni sosem, bár ki tudja. Nekem már az is élmény, ha vmi távolabb van mint 2 m és be tudom azonositani, hogy mi az :D

Sokszázezret biztos nem tudnék ilyenre elkölteni, iphone-t sem vennék soha, ha a kisegitő lehetősegeinek a fejlettsege, kezelhetosege miatt nem érné meg nekem jobban mint valamelyik androidos telefon. Nem is azt használmám elsősorban, így olyan max 100 ezret mondanék..

2023. máj. 29. 19:53
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi most egy Galaxy S20 Ultra használtan, de annak a telefonnak kiemelkedően jók a zoomolási képességei. Talán még bele férhet neked. Esetleg egy Galaxy S20 FE. Szintén jól lehet vele közelíteni, de azért nem az Ultra szintje. Más telefon nem nagyon van.
2023. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!