Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire hiteles a messenger...

Mennyire hiteles a messenger állapotjelzése?

Figyelt kérdés

2023. máj. 29. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Semennyire. Millió kérdés van már erről.
2023. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
abszolút nem
2023. máj. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán nem. Mint azt már korábban említettem itt, egyszer a nagyim a kertben ügyködött, és a telefonja a nappaliban volt az asztalon. Le volt zárva, ki volt nyomva a Facebook is, és a Messenger is. És azt írta, hogy online. A saját szememmel láttam.

Így tehát erre nem szabad alapozni. Láttam én már itt olyat, hogy a csajszi azért akart szakítani a palijával, mert online volt a srác, de nem vele beszélt, közben meg lehet, hogy a valóságban nem is volt online, csak félrejelezte az a szar.

2023. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Semennyire.
2023. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Itt is sokszor leírták már, például hogy a feleség nézte férje Messenger-státuszát, a teló lezárva, férje mellette aludt, erre meg online-nek mutatta...

Gondolom sok félreértés adódik ilyen hibás státusz-mutatás miatt, jön a "LÁTTAM HOGY ELÉRHETŐ VOLTÁL, DE NEKEM NEM VÁLASZOLTÁL!!!", "MÁS CSAJOKKAL CSETELTÉL, NEKEM NEM ÍRTÁL!" és hasonlók.

2023. máj. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vágták már régebben a fejemhez, hogy miért nem írtam ha fent voltam.

Szóval elég kellemetlen szituációkat tud szülni, ha valaki ezt nem fogja fel.

Mondjuk én csak töröltem az egészet a f§zba és mondtam ha akarnak valamit majd hívnak...vagy felveszem vagy nem...

Azóta már megint van messengerem, mert hasznos dolog ha megfelelően használják az emberek, de azóta már nem érintenek meg ilyen dolgok és mindenki még azóta is inkább telefonál ha akar valamit, mert havi egyszer ha visszaírok, ha fent vagyok, ha nem...

2023. máj. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 NTBS ***** válasza:
100%
Semmenyire.
2023. máj. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Rám is írtak éjszaka kellős közepén hogy miért nem alszok. Jelzett a zöld pöty. Közben pedig aludtam. Nem szabad arra alapozni.
2023. máj. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire! Kolléganőt munkahelyen online mutatta egész éjszaka, miközben mégcsak mobilnet előfizetése se volt akkor.
2023. máj. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha számítógépről bezárjuk a böngészőablakot (az összeset, nemcsak a facebookot) és újra megnyitjuk az oldalt, várunk kicsit és aztán kattintunk a chat ablakra, akkor általában valósat mutat.
2023. máj. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!