Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A52s 5G vélemén...

Samsung Galaxy A52s 5G vélemények?

Figyelt kérdés
Megéri 2023 közepén?
2023. máj. 30. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

3 éves telefon lesz.

Én inkább választanék az Edge 30 ill. Redmi 12 Pro közül.

Meg persze ott az A54 is.

2023. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
20%
Kuka
2023. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Igaz hogy idén már 2 éves típus, de még mindig bőven kapható újonann, és minden tulajdonságát összesítve szerintem még mindig az egyik legjobb! Persze még a kategórián belül sem teljesen, de az egyik a legjobbak között, én is ilyet fogok venni!


- Snapdragon processzor, a legjobb technológia, és 150 ezer Ft alatt a Snapdragon 778G még mindig az egyik legjobb! Ennyiért ennél jobb egyedül csak a Realme GT2-ben van (Snapdragon 888) !

- kamera minden szempontból szuper, kijelző is a legjobb, üzemidő nem rossz, vízállóság, sztereó térhangzás, microSD bővítés + OTG is van, és erről a telefonról még a Jack csatlakozó sem hiányzik!

Igaz, szoftveresen csak Android 13-ig frissíthető, de még az is legalább 5 évig támogatott lesz!

2023. máj. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
SD 888-tól jobb azért, az hiába jó nyers erőben de nagyon melegszik és kerülni kell messziről.(csúcs SoC ide vagy oda)
2023. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem egy rossz telefon, de amennyiért lehet kapni, már lehet kapni egy mai telefont is, ami akár jobb is.
2023. máj. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is ilyen telóm van, csak én februárban vettem. Jó kis készülék.


Ahogy nézem, újonnan 140 ezer körül van megbízható helyről. Ennyiért már biztos nem venném meg, de ha esetleg használt (újszerű) is játszik, akkor remek áron lehet kifogni. Ha csak a Samsungot nézzük, akkor az A53 elég egyértelmű downgrade lett, az A54 érte el azt a teljesítményt, amit a A52s is tudott nem éppen ma, szóval hátrányod ilyen téren nem lesz.


1 főverziót kap még (Android 14), ha ez rendben van számodra, akkor szerintem nyugodtan megveheted.

2023. máj. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok. Az Exynos se rossz, de én a legjobb, legstabilabb technológia miatt csakis Snapdragon processzoros telefont veszek. Illetve a széles látószögű kamerája: nemcsak a minőség és felbontás, de ráadásul a látószöge is 123 fok - fényképeztem már olyan helyen, ahol még ekkorával is éppencsak ráfért minden a képre, míg a mostaniakba csak 120 fokosat tesz a Samsung (meg az Apple is), és akkor sajnos már csak ekkora a legnagyobb, a többi gyártóé mégkisebb, vagy ahol megvan, az meg csak 8 MPx, és a minőség is rosszabb - valamiért a mostaniaknál nagyobb a kompromisszum!

De azért konkrétan mégse egy elavult telefonról beszélünk, 2 éves típus, valaki iPhonból pedig a 3 éveset is megveszi!

2023. máj. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"De azért konkrétan mégse egy elavult telefonról beszélünk, 2 éves típus, valaki iPhonból pedig a 3 éveset is megveszi!"

Azért nem ugyan az ha valaki megvesz egy 3 éves csúcstelefont, mint aki 3 éves középkategóriást.

Egy S20 ma is jó telefon bőven, de egy korabeli A51 már annyira nem nyújt jó felhasználói élményt.


Amúgy a Samsung gyártja az Exynos-t és a Snapdragon SoC-t is, elég hasonló technológiáról beszélünk. Egyértelműen az Apple képviseli ilyen téren a csúcsot, de ők brutális összegeket ölnek a tervezésbe is.(viszont nem kell fenntartani saját gyártóüzemeket, mert azok bérlik csak)

2023. máj. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
34%
Ebben az árkategóriában (és korban) ott van még az S20 FE is. Alig kerül többe mint az A52s, de erősebb a processzora, szintén Snapdragon, jobb a kamerája, tud 3x-os optikai zoomot, van vezeték nélküli töltés. Nincs viszont jack csatlakozó. Minden másban nagyon hasonló telefon. Érdemes elgondolkozni rajta, még akkor is, ha több éves konstrukció.
2023. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

“Azért nem ugyan az ha valaki megvesz egy 3 éves csúcstelefont, mint aki 3 éves középkategóriást.“


Attól is függ, hogy melyik iPhone, például az SE-modellek nem csúcskategóriásak!

Amúgy ne menjetek így előre, hogy “3 éves”, 2021 szeptemberben dobták piacra, tehát még 2 éves sincs teljesen! Azon kívül pedig őszintén, évjárattól függetlenül, csakis hardveresen mondja azt valaki, hogy elavult, de komolyan?! Abszolút nem, sőt, az adott árkategóriában a legjobb, csak ugye már kifutott, maradék bolti készletek vannak, és így sokan előszeretettel lehurrogják, hogy régi!

2023. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!