Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges ilyen módon tölteni...

Lehetséges ilyen módon tölteni a telefonokat?

Figyelt kérdés

Szóval, 300-440 Kilométert fogok menni biciklivel ha minden igaz. Így hát, egy hatalmas akkumulátort teszek a táskába. Amit, egy töltőként rákötök a összekötök a telefonnal, természetesen USB-vel.


A kérdés kiírásának az oka, az, hogy még nem szereztem akkumulátort, így hát, még mielőtt szerzek, megtudom mi a helyzet az ilyen módszerekkel.



#telefontöltés #HordozhatóForrás
2023. máj. 31. 04:05
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%
Nem kell egy hatalmas akkumulátor, vegyél egy nagyobb kapacitású powerbankot. Probléma megoldva.
2023. máj. 31. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Oh! Köszi, azokról, megmondom őszintén, el is feledkeztem, de tényleg :D Ment a zöld :).
2023. máj. 31. 05:47
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
+1 a powerbankra, ne cipelj felesleges súlyt :D
2023. máj. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszi tőled is :D Rendben :). Ment a zöld neked is amúgy :).
2023. máj. 31. 06:58
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
400 km az kb nincs 40 óra, ez a telefon üzemideje. Gondolom megallsz pihensz kell, ehhez egy 15000 mah powerbank elég, az 3 töltés
2023. máj. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Hát, ami azt illeti, én nagyon nem vagyok jóban a sötéttel így egyhuzamban akartam letekerni, bár ez nem hiszem, hogy lehetséges.


De igen, megnéztem amit írtál. És elég olcsóak, ahhoz képest amit gondoltam. Azon kívül, bőven ki fog tartani, a telefon főként csak zene hallgatásra és üzenetküldésre kell. Egyébként, nagyon hálás vagyok, mivel, én nem voltam tisztában azzal, hogy mennyi egy powerbank mah-ban, se egy telefon, viszont, most, hogy leírtad, így már tudom. Ment a zöld :).

2023. máj. 31. 07:12
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Csak mondom, hogy a powerbank is akkumulátor...

A 300-440 km-t egyhuzamban nem fogod tudni letekerni nagykeltétől nagynyugtáig. Ha végig lejtő, akkor sem. A 300-at talán 14-15 óra alatt. De ahhoz nagyon kell nyomni.

Én úgy szoktam hogy a hátizsákomban van a powerbank, kivezetem a kábelt és a külső zsebben van a telefont, ott töltöm. De nem kell végig tölteni, feltöltődik 1-1,5 óra alatt és lehet eltenni a kábelt, a telefont meg a zsebbe. Kormányra nem rakom a telefont, nem akarom, hogy szétrázza az út.

2023. máj. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Rendben, nos hát, én eddig energiahordozónak hívtam, de egyet értek veled :D Az akkumulátor valóban helyesebb megnevezés.


Valóban, talán mégis jobb lesz megálljak néhány helyen.


Köszi, ebben az esetben követni fogom a megoldásodat. A kormányra, cangázás közben, természetesen, hozzá sem nyúlok/nyúltam, a telefonhoz. Ment a zöld :).

2023. máj. 31. 15:41
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Húszezres powerbank 10 ezer Ft körül megvan, még márkás is pl. Xiaomi, ezzel többször is fel tudod tölteni a telefont, szóval egy hétre is elég, persze nem kell rajta használni minden felesleges szirszart.


"így egyhuzamban akartam letekerni"

Egyébként rutinos bringás vagy, rendszeresen tekersz 2-300 km-es túrákat?

2023. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Igen, ezesetben olyat is fogok venni, a telefoneszköz, eléggé módosított. Egy Zte Blade A512-ről beszélünk, az alkalmazásokat pedig ebbe telepítettem bele, így minimalizáltam az erőforrás használatot.


[link]


Ami azt illeti, az vagyok, ugyanakkor. Soha nem tekertem még egyhuzamban annyit, csak 100-110 Km-t. De, az egy egészen más helyzet volt, ott nem volt miért elmenjek oda, az út közben nagyon unatkoztam, volt amikor kedvem se volt tekerni. De most, bőven van okom, és motivációm, hogy elmenjek oda, így hát akármi legyen is, megteszem az utat.

2023. máj. 31. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!